Yunusemre Belediyesi’nde sözleşme sevinci

Yunusemre Belediyesi’nde sözleşme sevinci


Yunusemre Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Akgöl, Ramis Şiyak ve Kılıç Kaya ile belediye personelleri katıldı.
İmza töreninde konuşan Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Akgöl Yunusemre Belediyesi’nin bir aile olduğunu belirterek, “Kendimiz aile içerisinde vatandaşlar ile barışık olmamız lazımdır. Hepimiz bu ailenin parçasıyız. Benim sizden ricam yönetime katkıda bulunun. Yunusemre ilçesinde gördüğünüz eksiklikleri mutlaka ilgili arkadaşlara iletelim. Hepimiz yönetime katkıda bulunalım.” diye konuştu.
Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya da Yunusemre Belediyesi’nin büyük bir aile olduğuna dikkat çekerek, “Bu ailenin birer ferdi olarak, sorumluluğumuzu iyi bilmeli ve öyle çalışmalıyız. Yunusemre sınırları içerisinde kadınlarıyla, çocuklarıyla, engellileriyle, gençleriyle hizmet vermek zorunda olduğumuz insanlar var. Bunun vebali büyük, herkes görevini layıkıyla yerine getirmelidir. Aldığımız ücreti haketmeliyiz. Hepimiz bu yükün ağırlığında bilincinde olmalıyız. Bu bağlamda 3 yıllık sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

“VATANDAŞLARA KARŞI GÜLER YÜZLÜ OLUN”
Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak ise personelin vatandaşlara karşı güler yüzlü olması gerektiğine dikkat çekerek, “Belediyemize gelen vatandaşlarımız buradan memnun ayrılmalı. Bunu sağlayacak olan sizlersiniz. Bu konuda sizlere güvenim tam.” dedi.
Konuşmaların ardından belediye personeli ile 36 aylık hizmet alım sözleşmesi imzalandı.