Yakışıklı Odunum Kitabı Nelerden Bahsediyor?

Yakışıklı Odunum Kitabı Nelerden Bahsediyor?

 Hayatımızın olmazsa olmazlarından birisi olan bu durum, hayata karşı dimdik durmamızı da sağlamakta olan en büyük etkenlerdendir. Tıpkı umut gibi bir durum daha var; oda aşk. Hayattaki en önemli etkenlerin başında gelen bu iki durum, İlayda Gülşen’in yazmış olduğu Yakışıklı Odunum kitabında karşımıza çıkmaktadır.

Roman içerisinde yer alan kız, her ne kadar bu zamana kadar umutları ile yaşıyor olsa da, karşısına çıkan aşkı sonucu bu umutları da yerle yeksan olmaktadır. Peki bu durum sonucunda neler olacak? Kız umut etmekten mi vazgeçecek, yoksa aşkından mı vazgeçecek?

Oldukça etkileyici bir kitap olan Yakışıklı Odunum kitabı, en çok satanlar kategorisinde kendisine yer bulmuştur. İnsanların büyük bir keyif ile okuduğu bu kitap, 2017 yılının Nisan ayında çıkmış olup, 440 sayfa sayısına sahiptir. Ünlü Yazar İlayda Gülşen tarafından kaleme alınan Yakışıklı Odunum kitabı, genellikle 22-40 yaş arasında ki kesime hitap etmektedir. Fakat yaş aralığı her ne kadar bu ölçeklerde olsa da, çocuklarında bu romanı okumasında büyük fayda olacaktır.

Yakışıklı Odunum kitabı hakkında bilinmesi gereken hap bilgiler;

Yazar; İlayda Gülşen

Kategori; Roman

Çıkış Tarihi; Nisan 2017

Kitap İsmi; Yakışıklı Odunum

Sayfa Sayısı; 440