Yabancı Dil Eğitiminde İşi Şansa Bırakmayın!

Yabancı Dil Eğitiminde İşi Şansa Bırakmayın!

 

Yabancı dil eğitimi, sadece kişisel gelişim için değil, bir dünya insanı olmak için günümüzün en zorunlu ihtiyacı halini almıştır. Eğitim alacağınız kurumu seçmeden önce detaylı bir araştırma yaparak zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Türk Amerikan Derneği Bakırköy ingilizce kursu, sunduğu sayısız ayrıcalıkla dili eğlenerek öğrenmenize imkan sağlar.

 

Adaylara Sunulan Avantajlar

 

 Sahip olduğumuz deneyim ve akademik kadromuz, farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan sınıflar ve eğitim programlarıyla hedefe kısa sürede ulaşmak isteyenlere kucak açar. Modern şekilde tasarlanan binamız ve dersliklerimiz, konusunda deneyimli yerli ve yabancı eğitmen kadrolarla desteklenir. Genel İngilizce ve deneme sınavlarının yanı sıra;

 * İş İngilizcesi

 * Kurumsal İngilizce

 * İlköğretim İngilizcesi ve

 * Yurt dışı eğitim imkanları adayların beklenti ve talepleri de eksiksiz olarak karşılanır.

 

Adayın İhtiyacına Uygun Ders Programı

 

 Türk Amerikan Derneği Bakırköy ingilizce kursları ders içerikleri her seviyede ve uluslararası standartlarda sürdürülür. Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan İngilizce eğitimine size en yakın olan adreste devam edebilir ve eksiklerinizi tamamlayarak hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

 Başarı garantisi sunulan TOEFL, YDS ve IELTS sınavlarına hazırlık için de seviyenize uygun sınıflara alınarak kısa süre içerisinde beklenen seviyeye gelebilirsiniz. Eğitimine yurt dışında devam etmek isteyenler için verdiğimiz "Yeterlilik" belgesi hayalini kurduğunuz bir yaşamın kapılarını aralama fırsatı sunar. Her sene müfredata uygun olarak güncellenen ders içeriklerimiz, İngilizceye olan hakimiyetin desteklenmesin de etkilidir.

 

Öğrenci Başarısına Odaklanan Eğitim Sistemi

 

 İstanbul'un merkezinde zengin ulaşım seçenekleriyle dikkat çeken adresimiz, farklı yaş gruplarından yabancı dilini geliştirmek isteyen herkese açıktır. Zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirme fırsatı sunan hizmetlerimiz, kendini sosyal anlamda yenilemek isteyenlere de sayısız avantaj sağlar. Sadece bir ingilizce kursu olmaktan öte;

 * Adayların ihtiyaçlarını karşılayan ve

 * Deneyimleriyle geleceklerini yönlendiren kadromuz her durumda öğrenci taleplerini karşılamaya odaklıdır.

 

 Eğitim kadromuz, akademik bir dil bilgisine sahiptir. Yazılı sınav eşliğinde seviyeleri belirlenen adaylar, ilgili sınıflara alınarak ihtiyaçlarına uygun bir der programına tabi tutulurlar. Üst düzey yabancı dil bilgisine sahip olan kadrolarımız, bizi tercih eden öğrencilerin kendilerini her anlamda geliştirmesi ve geleceğe hazırlaması için özverili çalışmalar ortaya koyar.

 

 Siz de İngilizceyi sadece öğrenmek değil aynı zamanda edinmek ve hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız, dönemsel olarak sunduğumuz kampanyalar ve avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Demo ders içeriklerimizi izleyebilir, seviye tespit sınavına girebilir veya bizi ziyaret ederek derslere misafir olarak katılma şansını elde edebilirsiniz.