Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi
Kombi kullanımı doğalgazın bulunduğu her mekânda mümkündür.  Hayatı kolaylaştıran kombiler aynı zamanda LPG ile de çalışıyor. Kombi kullanımı sayesinde kış aylarında rahatlıkla sıcak bir alanda yaşamanın keyfine varırken aynı zamanda her daim sıcak su da elde etmiş olursunuz. Yaz ve kış ayları fark etmeksizin daima sıcak suyun kullanılır durumda olmasına yardımcı olan kombi elektronik bir cihaz olduğu için belli bazı aksaklıkların ya da arızaların kullanıma bağlı olarak görülmesi mümkünüdür. Kombi kullanımı günün her saati ve yıl boyunca sürekli olarak kullanıma uygun olarak üretilmiş olan cihazlardır. Bu cihazların kullanım sıklığına bağlı olarak arızaların oluşması pek yaşanmaz. Fakat bakımlarının yapılmaması ya da su basıncında oluşan düşüler sebebi ile bazı arızaları görmek mümkün olur. Vaillant kombi servisi yaşadığınız arızaların giderilmesinde size destek olur.

Kombide yaşanan arızaların en sık görüleni sıcak suyun gelmemesi ya da peteklerin ısınmaması sorunlarıdır. Bu iki sorunun ana kaynağında su basıncında bulunan düşüş olabilir. Bu sebepten dolayı su basıncının 1,5 ile 2 bar arasında olup olmadığına dikkat etmeniz önerilir. Eğer 1,5 barın altında ise su basarak sistemin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Radyatör çalışmasında ise vanaların açık olduğundan da emin olmanız önerilir.

Vaillant kombi servisi ürün modellini satın altıktan sonra cihazın evinize kurulumunu sağlamanın yanı sıra size de kombiniz ile ilgili olarak tüm bilgileri aktarır. Bunun yanı sıra kutudan çıkan kullanım kılavuzu da yaşanan küçük aksaklıklara karşı ne gibi uygulamalar yapacağınızı görebilirsiniz.

Vaillant kombi servisi kombinizin kurulmasında itibaren ise hem bakım hem de onarım hizmetinde destek olacak olan bir servistir. Bakım işlemleri için altı ayda bir Vaillant kombi servisi ile irtibatta geçebilirsiniz. Eğer altı ayda bir yaptırma imkânınız bulunmadım ise mutlaka senede bir kez kombinizin bakımını yaptırın. Kombinizin düzenli olarak bakımının yapılması durumunda daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Daha yüksek performans almanın yanı sıra üründe oluşabilecek olan arızalarında erken tespiti mümkün olabilir.

Vaillant kombi servisi sizlere gerekli olan bakım hizmeti için belirlenen gün ve saatte gelerek tüm bakım işlemlerinizi gerekleştirerek yapılan işlemler ile ilgili olarak da bir tutanak düzenler bu sayede kombinizde yapılan işlemelerin takibi de kolaylaşmış olur.

Vaillant kombi servisi sayesinde kombinizden elde etmeyi arzu ettiğiniz kolay kullanım ve rahatlığı yüksek performans ile almanız mümkün olur. Vaillant kombi servisi ile yapılan bakımlar sonrasında ise kombiniz daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra daha az arızalar ile karşılaşırsınız. Bu sebep ile kombilerinizin kurulumunun sonrasında her daim düzenli olarak bakımlarının yapılması ve olası arızalardan olan ses gelme, su damlatma, ya da ateşleme ile ilgili sorunlarda ise servis ile irtibatta geçerek, sorunu bildirmeniz önerilir.

Net Kombi Servisi Olarak 7/24 Servis hizmetimiz vardır.

Tel: 0212 627 27 22

7/24 Acil kombi servisi Tel: 0542 653 50 33

http://www.netkombiservisi.com/vaillant-kombi-servisi.html