Trabzon’a Bir Genç Daha

Trabzon’a Bir Genç Daha

 

Geçen sene oynadığı oyunla övgüleri alan Trabzonspor, özellikle bu sene de takıma kattıkları genç oyuncular ile dikkatleri üzerine çeken Trabzonspor 1 genç futbolcu ile ilgileniyor. Özellikle Yusuf Yazıcı’nın Lille’ den teklif alması üzerine orada doğacak pozisyona bir transfer yapmak istiyor. Bu isim Berkay Özcan olduğu belirtildi. Özellikle Berkay Özcan’ı isteyen Ünal Karaman 6 ve 8 numarada oynamasının avantajını kullanmak istiyor. Ünal Karaman bu transferin Avusturya kampına yetişmesini Ahmet Ağaoğlu’na söyledi.

Ahmet Ağaoğlu bu transferi bizzat kendisinin bitireceği öğrenildi. Berkay Özcan için bir buçuk milyon bonservis bedeli istediği öğrenildi. Ahmet Ağaoğlu bir buçuk milyon altında anlaşarak bu transferi bitireceği öğrenildi. Berkay Özcan’ında Trabzon’a gelmeyi çok istediği öğrenildi. Hamburg teknik direktörü ne Berkay'ın gitmesi halinde o bölgeye bir transfer yapabileceklerini söyledi.

Trabzon Avusturya’da

Bu sene şampiyonluğa oynamak isteyen Trabzonspor, süper lig takımlarının da kamp olarak seçtiği Avusturya’ya katıldı. Trabzonspor genç oyuncular hariç, Ünal Karaman bütün oyuncuları kampa dahil etti. Trabzonspor kamp kadrosuna dahil olmayan gençler söyle; İsmail, karakaş, Mert Kurt, Taha Kurt, Berkay Safa, Safa Kınalı ve Furkan Yıldırım. Bu gençleri gelecek seneki kamp kadrosuna dahi edeceğini söyledi. Bu sene ise son bir kez daha U-21 takımıyla antrenman yapmalarının daha doğru olduğunu söyleyen başarılı teknik adam genç oyunculara başarılar diledi. Devbahis giriş ile kazanmanın kolay yol olduğunu görün.