Tolga Ciğerci’den Çarpıcı Açıklamalar

Tolga Ciğerci’den Çarpıcı Açıklamalar
 

Transfer süreci oldukça önemli gelişmeleri beraberinde getirdi. Takımların kadrolarını güçlendirmek için yapmış oldukları çalışmalar çok ses getirdi. Bu süreci yakından takip eden futbol severlerin aklında iz bırakan konulardan bir tanesi ise Tolga Ciğerci konusu oldu. Orta sahasına takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, rotasını Galatasaray takımında forma giyen oyuncuya çevirdi. Transfer döneminin son günlerinde gerçekleşen bu işlem birçok çevrede merakla izlendi. İmza sürecinde oyuncudan gelen açıklamalar ise bir o kadar çarpıcı oldu. Çünkü bu süreçte Beşiktaş takımında da teklif geldi.

Beşiktaş’ın Teklifini Geri Çevirdi

Tecrübeli oyuncuya transfer döneminde teklifte bulunan tek takım Fenerbahçe olmadı. Beşiktaş ve Medipol BAşakşehir takımları da oyuncuyu kadrosuna katmak için çaba sarf etti. Ancak amacına ulaşan ise bu noktada Fenerbahçe oldu. Tolga imza sırasında "Fenerbahçe'de oynayacağım için mutluyum. Burada başarılı olmak ve Fenerbahçe'ye katkıda bulunmak istiyorum. İlk maçıma çıkmak için sabırsızlanıyorum" sözlerine yerdi. Buda taraftara önemli bir mesaj olarak geçti. Aynı zamanda oyuncu ile 1+1 yıllık bir sözleşme yapıldığını belirtelim. Nasıl bir performans göstereceği ise merakla bekleniyor. Queenbet ile performansını kolayca takip edebileceksiniz. Burada sizi bekleyen birçok özel fırsat bulunuyor.

Transfer Süreci Çalkantılı Sürdü

Takımların yapmış olduğu çalışma birçok çevre tarafından yakından takip edildi. Bu anları takip eden taraftarlar ise takımlarını sıkça eleştirdi ve çağrılarda bulundu. Yapılan çalışmaların, alınan oyuncuların takıma nasıl bir katkı sağlayacağı ise yakın zamanda belli olmaya başlayacak. Şimdiden süper ligde ilk dört haftanın geride kalması ile süreç hızlı bir şekilde ilerliyor. Oynanacak olan mücadeleleri kaçırmayın. Beklentilerinizi karşılayacak heyecan sizi bekliyor. Tüm takımları hedefledikleri seviyelere gelebilmek için çok çaba sarf edecek.