Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş milli takıma gidecek iddiası!

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş milli takıma gidecek iddiası!

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Fotospor sitesinde yayınlanan bir habere göre Şenol Güneş, milli takımın başına geçerek artık milli takımı yönetecek. Siyah beyazlı forma giyen Beşiktaş’ın oyuncularını ise Guti çalıştıracak. Bu iddia sosyal medyada en çok konuşulan konu olurken Beşiktaş yönetiminden ve aynı zamanda Şenol Güneş’ten herhangi bir haber yayınlanmadı. Kısa zaman içerisinde Beşiktaş yönetimi tarafından resmi bir bildiri yayınlanması ve iddiaya açıklık getirilmesi bekleniyor.

DEVRE ARASI KAMPINDA ŞENOL GÜNEL SÖYLEMİŞTİ

Devre arası kampında oyuncularla birlikte olan Şenol Güneş, milli takıma gidebileceğini söylemişti ama elbette konuyla alakalı olarak somut bir adım atılmamıştı. İddiaya göre Fikret Orman’ın Şenol Güneş’e izin vereceği de söyleniyor. Fotospor’un iddiasının ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu hep birlikte göreceğiz. Taraftarın tepkisi sosyal medyayı ikiye bölerken, Şenol Güneş’in tavrı ne olacak hep birlikte göreceğiz.

TEKNİK DİREKTÖR ŞENOL GÜNEŞ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bütün bu iddialar devam ederken Güneş’in Kagawa ile ilgili planlarının olduğu da söyleniyor. Bursaspor maçında 10 numara forma giymesi beklenen yıldız oyuncu Kagawa, formasını ilk giydiği maçta 2 gol atarak tarihe geçmişti. Yeni transfer olmasına rağmen beklenilenden fazla başarı getiren Kagawa’nın Bursaspor maçında ilk 11’de olması ve aynı zamanda sol kanatta forma giymesi bekleniyor. Antrenmanlarda hem hırsı hem de güleryüzü ile takımı motive eden Japon asıllı oyuncu Kagawa’nın Beşiktaş’ı pozitif duruşu ile liderliğe taşıyacağı da söyleniyor.

Kaynak; https://ajansportal.com/spor/tecrubeli-teknik-adam-senol-gunes-milli-takima-gidecek-iddiasi-h130.html