Şikeli Maçlar ve Maç tahminleri!

Şikeli Maçlar ve Maç tahminleri!

Dünya'dan ve ülkemizden şikeli maçlar hakkında bilgiler verelim ve bu konuya aydınlık getirmiş olalım. Bu yolla çok fazla dolandırılan iddaa oyuncusuna denk geliyoruz. Öncelikle şike elbette var.. Tüm Dünya'da olan bir şey. Özellikle Güney Amerika'da bu üst seviyede. Güney Amerika'da bir çok maçın 1/2 veya 2/1 olduğunu her gece görebilirsiniz. Bu maçlar çok fazla göz önünde olan maçlar da değillerdir. Alt Liglerde daha fazla bu işlerin döndüğünü söylemeye gerek yok. Bu nedenle şike ile mücadele tüm futbol camiasının sorunudur.

Ancak bu maçları internet sitelerinden bulabilir miyiz sorusuna gelince; orada durun derim! Bu tarz maçları 200-300 TL gibi komik rakamlara bulmak imkansızdır. Bu tarz organizasyonlarda gizlilik esastır. Hem şike yapıp hem de Facebook veya diğer sosyal medya ortamında bunun satışını yapmayacaklarını herkesin bilmesi gerek. Ancak yine de çok fazla inanan insana denk geliyoruz. Her gün bir kaç kişi mağdur oluyor. Şikeli maçlar yerine banko tahminler maçlar tercih edilmeli. Bankolarla ile de kazanabilirsiniz.

Belki 25 veya 625 oran gibi uçuk oranlar olmaz ama düzenli bir kazanç sağlanabilir. Bu nedenle maç tahminleri yapan sitelerden banko maçları alıp kuponlar yapmanızı öneriyorum. Bu sitelerden biri de bankotahmin.org sitesidir. Sitede her gün banko maçlar yer almaktadır. Bu sayede kolayca banko kuponlar yapabilirsiniz. İddaa'da kazandıran kuponları oluşturmanıza yardımcı olan banko tahmin sitesi ücretsiz bir sitedir. Takipçilerinin yanında olan ve reklamsız kullanımı kolay olan siteyi sizlere öneriyoruz.