Sigara Bırakma Suyu nicotine 21 işe yarıyor mu

 Sigara Bırakma Suyu nicotine 21 işe yarıyor mu

                Her ne kadar haksız kazanç elde etmiş olsalar da, para vermekle kalmıyor ve halen de sigara kullanımına devam ediyorsunuz. Bu durumda artık sizlerde farklı ürünlere göz atmak isterseniz, 21 günde sigara bırakmak konusunda tüketicilerine yardımcı olan nicotine 21 ürünleri ile tanışabilirsiniz.

Nicotine 21 nedir ve nasıl kullanılır?

                Günümüzde pek çok haber sayfasına da konu olmuş olan bu sigara bırakma suyu, 179.00 TL piyasa fiyatı ile tüketicilerine sunulmaktadır. Kullanımının basit olması yine tercih sebepleri arasında yer alırken, diğer sigara bırakma tozları ve sakızlarından farklı etkiler sunarak, 21 gün sonrasında sigara bırakmanızı kolay bir hale getirmektedir.

                Sigara ihtiyacınızın ortaya çıktığını hissettiğiniz an 1 yudum ağız yolu ile tüketmeniz gerekmektedir. Kutu içeriğinde yer alan 7 adet 250 ml nicotine 21 kullananlar şişesi, toplamda 21 günlük bir kullanıma sahip olmaktadır. Bu durumda da 3 günde 1 şişe tüketimi uygun görülürken, tek seferde 2 yudumdan fazla tüketmek öneriler arasında yer almıyor.

21 günün anlamı ne?

                Ürün ismini duyan kişiler, neden 21 gün diye bazı sorular iletmektedir. Bilmeniz gerekir ki, yapılan bilimsel araştırmalar ile birlikte insan vücudundan sigaranın kısmen de olsa zararlı etkileri 21 gün sonrasında dışarı atılmaktadır. Bundan dolayı 21 gün boyunca sigaranın zararlı maddelerinden uzak durmak ve sigara dumanını maruz kalmamak gerekmektedir. Bahsetmekte olduğumuz sigara bırakma suyu ise 21 gün boyunca sizlerin nikotin ihtiyaçlarınızı içeriği ile birlikte karşılarken, durumu daha kolay bir hale getirmektedir. Konu hakkında diğer detaylara yine web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.nicotine21.org/ sitesinden ürünle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.