Selçuk Şahin'den Çarpıcı Açıklamalar

Selçuk Şahin'den Çarpıcı Açıklamalar
Selçuk Şahin'den Çarpıcı Açıklamalar

 

Fenerbahçe'de oynadığı dönemde attığı Galatasaray golleri ile hafızalarda yer edinen yetenekli futbolcu Şelçuk Şahin önemli açıklamalarda bulundu. TFF 1.Lig ekiplerinden Bursaspor'da forma giyen futbolcu, Fenerbahçe'nin sahasında Galatasaray'a yenilmesi ile ilgili bir takım düşüncelerini paylaştı. Kendisinin 12 yılda hiç yenilgi görmemesine elbet bir gün bu durum bitecekti diye açıklık getirdi. Ancak Fenerbahçe'nin yine aynı seriyi yapabileceği gücü Canlı Bahis Siteleri olduğunu belirtti.

Şelçuk Şahin'in Kariyeri

Profesyonel kariyerine Silifkespor ile başlayan futbolcu sırasıyla Hatayspor, İstanbulspor, Fenerbahçe takımlarında forma giydi. Ardından FC Wil, Gençlerbirliği, Göztepe’de oynadı ve şimdilerde TFF 1.Lig'de Bursaspor forması giyiyor. Ünlü futbolcu bir gazeteye yaptığı röportajında çarpıcı açıklamalarda Dinamobet bulundu.

21 Yıllık Futbolculuk Serüveni

21 yıllık futbolculuk hakkında neler düşündüğünü soran gazeteciye, 21 yıla çok güzel başarılar sığdırdığını ve hayatın çok çabuk geçtiğini söyledi.

Süper Lig Mi? 1. Lig Mi?

Süper Lig'in kaliteli oyuncular ile olduğunu belirten futbolcu, 1. ligde oynayanların çok mücadele etmesi gerektiğine dikkat çekti. Ardından Fenerbahçe'nin 20 yıl sonra Galatasaray'a Kadıköy’de yenilmesi soruldu. Bu soruya ise oynadığı 12 yılda hiç yenilgiye şahit olmadığını ve Fenerbahçe'nin hala aynı seriyi devam ettirecek güçte olduğu düşüncesini paylaştı.

39 yaşında olmasına rağmen hala fit görünmesi hakkında sorulan soruya kendine iyi baktığını ve düzgün aile yapısı ve iş ahlakı ile böyle Bahigo olduğunu belirtti