Ravena Kalitesi İle Duvarlarınızı Süsleyin

Ravena Kalitesi İle Duvarlarınızı Süsleyin
 Eskiden insanlar ev sahibi olmayı, başımı sokacak dört duvar olsun yeter diye tanımlıyorlardı, oysa ki şimdi öyle mi? Hepimiz ev almak için araştırmalara başladığımızda mutfakta ankastre ocak, fırın, davlumbaz var mı, yatak odasında giyinme odası, ebeveyn banyosu olmazsa olmaz, akıllı ev sistemlerine sahip mi, peki duvarlar nasıl, dekoratif duvar kağıtları ile fark yaratılmış mı diye pek çok ayrıntıya dikkat ederek, satın alma kararımızı bu kriterlere göre veriyoruz. Durum böyle olunca bu yazımızda desenleri, dokuları ve şık tasarımları ile tercihlerinizi değiştirmenizi sağlayacak olan duvar kağıdı modellerinden bahsedeceğiz. Artık duvar kağıdı lüks olmaktan çıkmış hatta uzun süreli kullanımı ve kolay yıpranmaması sayesinde daha az maliyet avantajı sağlayarak daha çok tercih edilir hale gelmiş durumda. Tabi renk,desen ve dokuları birbirinden farklı binlerce duvar kağıdı modeli arasından iyi bir seçim yapmak, onu dekorasyonunuza uydurabilmek ve evinizin daha canlı görünmesini sağlamak tamamen sizin elinizde.  Ayrıca kafelerde, restoranlarda, ofislerde son zamanlar çok gördüğümüz desenli duvar kağıtları bulunduğu alanın ambiyansını değiştirirken aynı zamanda temizlenebilme özellikleri sayesinde her zaman yeni ve şık duvarlar algısı yaratıyor.

Duvar kağıdı alırken, pek çok marka içinden en kaliteli olanı ve evinize en uygun desen ve rengi seçmek tabi ki çok kolay olmayacak. Bu noktada; yerli üretim duvar kağıtları ile evinizde her açıdan şıklığı elde etmek sizin elinizde, seçtiğiniz desen ve renklerle evinizi size özel hale getirirken aynı zamanda misafirleriniz için de dikkat çeken bir ambiyans hazırlamış olacaksınız.

Size Özel Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı seçiminde odak noktası sıklıkla desen ve renk iken aslında duvar kağının farklı özelliklere sahip çeşitleri olduğunu biliyor musunuz?  Duvar kağıdı yapımında kullanılan kabartma, vinil, kağıt, elyaf, tekstil ve diğer doğal malzemeler olmak üzere 7 farklı yüzey çeşidi vardır. Duvar kağıtlarının tabanında ise ya elyaf, ya kağıt ya da tekstil malzemesi kullanılmaktadır. Ayrıca duvar kağıdı üretiminde su bazlı ve solvent bazlı olmak üzere iki farklı boya kullanılabilir. Su bazlı boyalar insan sağlığına ve çevreye zarar vermezken, solvent bazlı boyalar için aynı şeyi söylemek mümkün değil.

Kaliteli ürünleri, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine ve tedarikçilerine sunan Ravena ile artık aradığınız yerli duvar kağıdı modellerini bulmuş olacaksınız. Özgün tasarımları zengin renk reçetesi ile üreten Ravena koleksiyonlarında yer alan ürünlerden biri tam da evinize uygun olacaktır. Desen odaklı yaklaşımının yanında kaliteli üretim anlayışı ile üretim yapan Ravena duvar kağıtları %100 su bazlı boyalarla üretilmektedir, dolayısıyla insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Ravena, modern ve klasik desenleri ile evleri güzelleştirmenin yanı sıra kafelerde, restoranlarda, okul ve ofislerde de kullanılabilir.

Seçeceğinizev duvar kağıtları ile duvarlarınıza tarzınızı yansıtabilir ve küçük bir dokunuş ile evinizi benzersiz hale getirebilirsiniz. Ev duvar kağıtları seçimi ile ilgili bilgi almak isteyenler http://ravena.com.tr/ev-duvar-kagitlari/ adresinden tüm detayları öğrenebilir. Ravena’nın web sitesinde duvar kağıdı seçimi detayları ile ilgili bilgi almak dışında, koleksiyonlarında yer alan ürünler, renkleri, kombin kullanılacak duvar kağıtları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.Her anlamda evinizde ki en şık aksesuarın başında gelen duvar kağıdı için, sizlerde mobilyalar, eşyalar, perde ile birlikte, güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Eviniz İçin Yerli Duvar Kağıtları

Hayatın koşturmacası, para kazanmak için verdiğimiz mücadele sonunda istirahat etmek için gittiğimiz yaşam alanlarında ferah bir ortam olmasını, girdiğimizde huzur bulabileceğimiz mekanlar olmasını hepimiz isteriz. Sahip olduğunuz eşyalara ve mekana uygun bir model seçimi yaparak siz de huzurlu ve ferah ortamlara kavuşabilirsiniz. Özellikle çocuk odaları, salon, oturma odası gibi alanlarda iç karartıcı ve karanlık, boğucu bir ortama neden olan koyu renk ürünler yerine daha açık renk ürünler kullanılması tavsiye edilmektedir. İsterseniz mobilyalarınız tamamen beyaz olsun. Kombine oluşturmak için çok koyu renk tercih yapanlar bir müddet sonra değiştirmek zorunda kalmaktadırlar.

Duvar kağıtları kullanım ömrü uzun olduğu, zengin renk ve desen seçeneği ile alternatifler sunması, yaşam alanlarına değer katması, silinebilir olması, hijyenik olması, kir leke barındırmaması gibi nedenlerden dolayı tercih edilmekte ve bu oran sürekli artmaktadır. Bahsedilen özelliklerdeki tüm yerli duvar kağıdı çeşitleri Tekzen ve Ravena gibi güvenilir markalardan temin edilerek %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile kaliteli hizmet yaşamak isteyenlere sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda geçireceğiniz zamanı en güzel şekilde geçirmeniz için firma tarafından her türlü destek verilmektedir.

Özellikle belirtelim ki, bu gibi ürünlerin solmaması yani uzun ömürlü olması tam anlamı ile ihtiyaçlarınızı uzun yıllar karşılamanızı sağlayacaktır. Ayrıca temizlik gibi sorunlarda olmamasından dolayı, her açıdan avantajlı olacak ve bu avantajları etkin bir şekilde kullanmış olacaksınız.