Prima İle Sağlıklı Ve Mutlu Bebekler

Prima İle Sağlıklı Ve Mutlu Bebekler

 

Yine bir anne olarak bebeğin altının kuru ve konforlu olduğunu bilmek de rahatlatıcı bir durumdur. İşte bu güvenilirlik prima ile gerçekleşir. Prima tarafından piyasada var olan gerek bezler gerek külotlar gün içerisinde bir bebek için modern bir kullanıma imza atmak demektir.

 

Prima İle Bebeğin Günü 


Prima kullanan bir bebek gününü rahat, kuru, güvenilir ve sağlıklı geçirir. Hareket etme özelliğini elinden almayan, yumuşaklığı ve hava alma özellikleri olan bu bezlerde bebek ıslak olsa da kurudur. Sıvı bebeği etkilemez. Pişik olma durumu yaşatmaz. Emicilik özelliği yüksek olduğundan ve her şeyden önemlisi depolama özelliği olduğundan gerek bebek gerek annesi için güven vericidir.

Bazı bebek bezlerinde parfüm eklentisi vardır ki; parfüm bir bebeğin hassas cildini tahriş eden bir noktadır. Prima da bu kullanım en asgari düzeylerde olup cildi tahriş etmesi, alerji yapması, hassasiyetini bozması gibi nedenler yaşanmaz. Bir annenin bebeğine yaklaşımı gibi Prima içinde bebekten önemli hiç bir şey yoktur. Bebeğin korunması önceliklidir. Korunaklı bir bebek mutlu ve huzurludur. Gülen ve mutlu olan bir bebek de arzulanan görüntüdür. https://www.cosmetica.com.tr/prima/  sitesinden bebeğinize uygun seçenekler hakkında bilgi ve hizmet alabilirsiniz.