Pırlanta Setleri ve Fiyatları

Pırlanta Setleri ve Fiyatları

Elde etmesi zor ve meşakkatli bir maddedir. Bu yüzden de değeri çok yüksek bir meblağa sahiptir. Pırlanta ise elmasın şekillenmiş halidir. Pırlanta ağırlığı olan karat kadar pırlantanın kesim işlemi de önemlidir. İyi bir    işçilik pırlanta setler değer üstüne değer katacaktır. Genellikle düğünlerde ve özel günlerde tercih edilen pırlanta setler oldukça gösterişli takılardır.                                                                                     

Pırlanta Setlerin Özel Günlerde ki Rolü         

Özel günleri taçlandıran zarif ve modern takılardır. Gözleri üzerinde toparlayan pırlanta setler hediyelik takı seçiminde iyi bir alternatif olabilir.                    

Pırlanta Setleri Özel Tasarım                                                      

Setlerin seçiminde işçilik çok önemlidir. Setin değerine değer katan iyi bir işçiliktir. Setlerin ağırlığından ziyade, üzerindeki pırlantanın iyi bir kesme işlemi görüp görmediği önemlidir. Kesme işlemi pırlantanın parlaklığını arttıran bir işlemdir. Pırlantanın rengi de çok önemli bir konudur. Ne kadar saydam ve berrak bir görüntüsü var ise o kadar kaliteli ve ihtişamlıdır. En kaliteli ve ihtişamlı setlere https://www.pirlantamerkezi.com/setler bu adresten ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı