Parti Süsleme Malzemeleri

Parti Süsleme Malzemeleri

Her bütçeye uygun kaliteli ve gösterişli süs ve malzemelerimiz sayesinde doğum günü ve partiler için ihtiyaç duyulabilecek her şey bizde mevcut bulunmaktadır.

Parti ve Doğum Günü Malzemelerimiz

Firma olarak ülkemizde yaygın hale gelen baby shower partilerinin vazgeçilmezi haline gelen erkek ve kız bebek şekerleri ile süsleri (kapı ve yatak başı süsleri gibi) ve ikram malzemelerinin sunulduğu tabak ve bardaklardan, değişik renk ve tasarımdaki balonlara kadar her şeyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bebeklerin hayatlarında önemli bir yer tutan diş buğdayı partisine özel olarak tasarlanmış, günün anlamına uygun hediyelikler, süsler ve parti malzemeleri ile sektördeki en zengin çeşitleri sitemizde yayınlanmaktadır. Bunların yanı sıra, her çeşit partide kullanılabilecek olan parti şapkaları, balo maskeleri, taçlar, aksesuarlar, gözlükler, konfetiler, mumlar, balonlar ve kostümlerin en güzel çeşitleri sitemizde bulunmaktadır.

Firma olarak bebeklerin, ileri yaşlarda unutulmaz anılarının başında gelen birinci doğum günü organizasyonları için başka yerlerde bulunamayacak çeşit ve türde yüzlerce süs ve malzeme stoklarımızda her an teslim edilmeye hazır şekilde bulunmaktadır. Her yaştaki doğum günlerinde kullanılabilecek balon (rakam, harf ve baskılı vb.) ve folyo balonlar, doğum günü yazıları (standart ve isteğe özel), doğum günü afişleri, fener süsleri, davetiyeler ve hediyelik ürünlerde de sınırsız alternatiflere sahip bulunmaktayız.

Çeşit Çeşit Ürünlerle Hizmetinizdeyiz

Firma olarak, özel tasarım tabak, bardak, peçete, çatal, kaşık, bıçak, masa örtüleri, pipet, kürdan ve pop corn kutuları gibi kullan at malzemelerinde de sektörde lider konumdayız. Özellikle bu tip organizasyonlarda, çok fazla miktarlarda sarf edilen kullan at ürünlerimiz piyasanın çok altında fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sitemize üye olunması durumunda ise envanterimize yeni giren tüm ürünlerden ilk önce haberdar olunmaktadır.

Müşterilerimizle yapılacak organizasyonlar öncesinde yaptığımız koordine ile istek ve talepleri doğrultusunda tüm ürünlerimizi kişiye özel olarak hazırlamaktayız. Ürünlerimizden ücretsiz kargo hizmetleri ile faydalanılabilir ve kredi kartlarından havaleye kadar çeşitli ödeme seçenekleri kullanılabilir. Firma olarak ödemelerde en güvenilir şifreleme sistemlerini kullanmaktayız.

Daha detaylı bilgi için: https://www.susle.com.tr/