Otopay internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir.

Otopay internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir.

Otopay internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Kendi bilgileriniz verilmeden ön ödemeli bir kart ile alışverişinizi tamamlanmanız sağlanır. Dünyanın her yerinde kullanılan siteler üzerinden alışverişi yapılabilir ve kullanıldıktan sonra atılabilir.

Otopay Kart nasıl alabilirim?

Otopay Kart internet sitesinden Ziraat bankası hesabınız varsa hemen alabilirsiniz. Euro üzerinden alınan paranızı dilerseniz döviz kurları üzerinden Türk Lirasına çevirebilir ve bu şekilde bir yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Kart üzerinde 19 haneli numara ve 4 haneli güvenlik kodu içermektedir. Bu durum normal kredi kartlarına göre biraz farklıdır ve sizin güvenliğinizi amaçlar. Günümüzde fazlasıyla yaşanan dolandırıcılık vakalarına karşı alınmış bir önlem olarak düşünebilirsiniz.

Otopay Kartımı tek seferde mi harcamak zorundayım?

Otopay kartınızı istediğiniz şekilde içindeki limit bitene kadar kullanma hakkına sahipsiniz. İster tek seferde isterseniz parça parça. Bu tamamen size kalmış. Kartınız bittiğinde tekrar bir Otopay kart alarak alışverişinize devam edebilirsiniz. Her seferinde farklı bir kart alacağınız için üzerinde yazan kart numaraları da farklı olacaktır. Bu sebeple, başkalarıyla paylaşmanız durumunda, onlarda bu bilgiler ışığında alışveriş yapabilirler. Başka kişilerle kart bilgilerinizi kullanmanız gerekir. Bir yıl içerisinde kartınızdaki limiti kullanabilir dilerseniz bozdurabilirsiniz. Satışını yaptığımız diğer kart ise astropay güvenilir şekilde alım yapabilirsiniz.

Banka kredi kartları gibi, bilgileriniz bir merkezde yer almadığı için rahatça kartınızı kullanabilir ve sonrasında kullan at kartlara yaptığınız gibi atabilirsiniz. Otopay kartınızla illa elle tutulur bir şey almak zorunda değilsiniz. Sanal olarak da kullanabileceğiniz gibi, size farklı oyun sitelerinden de alışveriş imkânı sunacaktır.

Güvenli alışveriş için en iyisi otopaydır. Sizlere kolay ve güvenli alışverişin kapılarını açan otopay, yatırım yapabilmeniz için de, cebinizdeki para ile tasarruf etmenizi sağlayan bir kumbara görevi görüyor. Dilerseniz Ziraat bankası hesabınız varsa hemen yoksa hemen bir hesap açtırarak Otopay kart alabilir ve dilediğiniz internet sitesinden alışverişinize başlayabilirsiniz. Güvenilir http://www.otopaykartal.gen.tr/ satış temsilcisi.