Ordu-Konya dünür oldu

Ordu-Konya dünür oldu
İstanbul Viaport'ta gerçekleşen düğüne AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili İhsan Şener, bürokrasi ve iş dünyasından birçok isim katıldı. Çiftin nikahını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz kıyarken, nikah şahitliğini ise Milletvekili İhsan Şener'in de bulunduğu davetliler yaptı.

Nikahı kıyan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, gençlere bazı tavsiyelerde bulunarak, "Bu nikahtan sonra yapacağınız şeyler, ailenizin, büyüklerinizin duasını alacak bir aile düzeni kurmak. Eğer büyüklerinizin dualarını alırsanız rabbim önünüzdeki bütün engelleri kaldıracak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi artık 3 çocuk yetmez. Sizlerden 3 artı 2 çocuk istiyoruz" dedi.


AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener ise yaptığı konuşmada, "Düğüne katılan herkese teşekkür ediyorum. Ancak en büyük teşekkürü bu gençleri bu yaşına kadar büyütüp, düğünlerine şahit olduğumuz bu gençlerin memlekete gerçekten hayırlı evlat olarak yetiştiren aileleri tebrik ediyorum. Her zorluğu, her sıkıntıyı el ele, gönül gönüle hayatta aşacaklarına inanıyoruz. Erçal ailesini tanıyorum. Gerçekten gıpta edilecek bir aile. Bu zamana kadar örnek alınacak birçok özelliği olan bir aile. Evlatlarını da ona göre yetiştiriyorlar. En az onlar kadar kızımızı yetiştiren ailenin de özel olduğuna inanıyorum" diye konuştu. Milletvekili Şener, Esin-Kadir Erçal çiftine nikah cüzdanlarını vererek, bir ömür mutluluklar diledi.  ORDU