My Little Pony Kızlarımızın Her Zaman Yanında

My Little Pony Kızlarımızın Her Zaman Yanında
 My Little Pony’nin pembe karakteri Pinkie Pie tüm kız çocuklarının ilgi çekeceği özelliklere sahip. Karakterimizle beraber ona eşlik edebileceğiniz yepyeni oyuncaklarımızı sizlere tanıtmak istiyoruz.

My Little Pony Kostümü Pinkie Pie

Kız çocuklarımızın özellikle ilgi duyduğu karakterlerden biri olan Pinkie Pie kostümü Karakter Dükkanı’nda. Kızlarımız katılacağı doğum günü partilerinde, okul etkinliklerinde ve istediği her zaman giyebilecekleri Pinkie Pie kostümü ile arkadaşları tarafından ilgiyle karşılanacaklar. Pembe rengine ek olarak kırmızı, mavi ve sarı renklerin de hâkim olduğu kostümle gittiğiniz her yere renk katacaksınız.

My Little Pony Oyun Çantası - Pinkie Pie

Bu oyuncağımızda yine yepyeni maceralara şahit olabileceğimizi söyleyebiliriz. My Little Pony üyelerinden Pinkie Pie bizi ev görünümlü oyun çantasına davet ediyor. Çantanın içerisine baktığımızda karşımıza birçok aksesuar çıkıyor. Pinkie Pie’nin isterse evi olarak isterse de onu istediğimiz yere götürebileceğimiz çantası olarak kullanabileceğimiz bu oyuncağımız ile kızlarımız kendileri için yepyeni oyunlar yaratabilecekler. Ayrıca Pinkie Pie’nin bacağındaki kare kod ile maceralarınıza devam edebileceksiniz.

 

 


My Little Pony Sevimli Hareketler - Pinkie Pie

Şimdiye kadar ki bütün Pony oyuncaklarından farklı olarak bu oyuncağımızda Pinkie Pie’yi istediğiniz şekilde hareket ettirebiliyor ve poz vermesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Pinkie Pie bacağındaki kod sayesinde sadece size özel bir oyun sunuyor. Pinkie’nin hareket kolaylığı oyunlarınıza eğlence katmak ve yepyeni maceralar sunmak sizi bekliyor.

My Little Pony Pinkie Pie Pasta Süprizi Oyun Seti

Pinkie Pie yine farklı bir oyuncağı ile karşımızda. Bu oyuncağımızla en az 2 arkadaşımızla beraber oynamamız gerekiyor. Sırasıyla mumlarımızı pastaya dikerken Pinkie Pie’ye yakalanırsak o mumu takan kişi oyunu kazanıyor. Rekabetin değil eğlencenin ön planda olduğu bu oyun seti ile arkadaşlarınızla birbirinden keyifli vakit geçirebilirsiniz.

My Little Pony Eğlenceli Saçlar - Pinkie Pie

Pembiş Pony karakterimizin saçlarından sıkıldınız mı? O zaman sizi rengârenk ve değişik bir Pinkie Pie ile tanıştırmak istiyoruz. Bu oyuncağımız sayesinde karakterimize istediğiniz renklerde boncuklar ile süsleyebilirsiniz. Hadi bakalım Pinkie Pie’nin orijinal fikirlerinize ihtiyacı var.

My Little Pony Kristal İmparatorluk Şatosu

My Little Pony figürleri Prenses Cadence ve bebek pony Prenses Flurry Heart’ın bizi yalnız bırakmadığı şatomuzda hepimizi renkli bir hayat bekliyor. Işıl ışıl parlayan kristal şatomuz oynayacağınız en renkli ve keyifli oyunlar için ev sahipliği yapmaya hazır.
My Little Pony Pinkie Pie Sandalı

Pinkie Pie sandalı ile gezdireceği yeni arkadaşlar arayışında. Onunla bu keyifli yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Pinkie Pie’ye ve size  Pinkie Pie’ye ve size akışacak zariflikte bir kuğu sandalı ile maceralara eşlik edeceksiniz.

My Little Pony Pinkie Pie Süslü

Bir modacı gibi hareket etmeye ne dersiniz? İstediğiniz kostümü giydirebileceğiniz bu oyuncakta Pinkie Pie nereye gitmek istiyorsa ona uygun bir kıyafet seçimi yapmak için yardımınızı bekliyor. Pinkie Pie’yi partiye, havuza, parka ve davetlere hazırlamak için ihtiyacın olan her şey bu sette.

Kızlarımızın zevkle oynayacağı ve yepyeni deneyimler elde edeceği My Little Pony Pinkee Pie Oyuncaklarının hepsine Karakter Dükkanı’ndan ulaşabilirsiniz.