MHP erkek egemen parti görünümünden kurtarılıyor

MHP  erkek egemen parti görünümünden kurtarılıyor

MHP Aydın İl Başkanlığı için çalışmalarını sürdüren Ahmet Ertürk ve ekibi, Efeler ilçe kongresine eşleri ile gelerek farklı bir kampanya başlattılar. 

ERTÜRK: “MHP’Yİ AİLE PARTİSİ YAPACAĞIZ”
Efeler İlçe Kongresine eşleri ile katılarak gerek seçmene gerekse partililere farklı bir mesaj vermeye çalıştıklarını belirten MHP’li Ahmet E0506942rtürk yaptığı açıklamada; “Aydın’da MHP’yi büyütmenin yollarından birisi olarak işin içine ailelerimizi de sokmamız gerektiğine inanıyorum.

MHP’de siyaset yapan arkadaşlarımız birbirlerini gayet iyi tanıyorlar ama ailece görüşme ve tanışma ortamı maalesef zayıf kalıyor. Türk siyasetinde başarılı olmuş siyasi hareketlere göz attığımızda başarıda mutlaka kadın eli ve katkısı var. MHP’nin siyasi rakiplerine baktığımızda görüyoruz ki kadını siyaseten belirli bir konuma taşımışlar ve başarılı olmuşlar. Biz de ekibimizle birlikte Efeler ilçe kongresine eşlerimizle katılarak önemli bir eksiğimizi giderme noktasında önemli bir adım attık. Kongre salonunda ki herkes bu hareketimizi tebrik ve takdir etti. MHP’ye gönül vermiş herkesi önümüzdeki seçim döneminde ailece seçim ve teşkilat çalışmalarına katılmaya davet ediyorum” dedi.