Maskeli Cinayetin Altından Yasak Aşk Çıktı

Maskeli Cinayetin Altından Yasak Aşk Çıktı
Edinilen bilgiye göre olay, 30 Aralık 2014 gecesi merkez Toroslar ilçesi Arpaçsakarlar Mahallesi'nde meydana geldi.

İki çocuk babası demirci ustası Mehmet Ali Keskin (40) yalnız olduğu sırada evinin önünde maskeli bir şahıs tarafından 30 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Cinayetle ilgili soruşturma başlatan polis, olay yerinde bulunan zanlıya ait yelek ve suç aleti bıçakla ilgili inceleme başlattı.

Soruşturmayı derinleştiren Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayetin ölen şahsın eşi F Keskin'in 2 yıldır yasak aşk yaşadığı Devrim Halil A (36) tarafından işlendiğini belirledi.

Belediyede taşeron bir firmada işçi olarak çalışan şüphelinin cinayet sonrası Kayseri'ye kaçtığını tespit eden ekipler, dün gece zanlıyı yakalayarak Mersin'e getirdi.

SEVGİLİSİNİ GÖRMEK İÇİN ÇÖPÇÜ KILIĞINDA EVE GİTMİŞ

Emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf eden zanlının, ölen demirci ustasının eşiyle yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğunu, bir aydan bu yana sevdiği kadını göremediği için çöpçü kılığına girip evine gittiğini, bu sırada evin önünde kocası ile karşılaşınca öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Polis, zanlının ifadesi doğrultusunda öldürülün Mehmet Ali Keskin'in eşi F Keskin'i (32) de yakalayarak gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından cinayet zanlısı Devrim Halil A, adam öldürmek, F Keskin ise suçu gizlemek suçundan adliyeye sevk edildi.

Zanlı Devrim Halil A, gazetecilerin Neden yaptın? sorusuna, Çok seviyordum, o benim 2 çocuğumun annesi.

Önemli olan 2 yıldır birlikte olmak değil, harcanan emek diye yanıt verdi.

F Keskin ise, yüzünü kapatarak soruları yanıtsız bıraktı.