Kravatlarda Bu Yaza Damga Vuran Modeller

Kravatlarda Bu Yaza Damga Vuran Modeller
Kravatlarda Bu Yaza Damga Vuran Modeller

Mevsimlere ve yıllara göre sürekli yenilenen, modernizme ve toplumların giyim ve hayat tarzı, iş ve özel dünyaya göre farklılık gösteren, buna göre şekillenen bir yapısı bulunmaktadır. Kravatlar birbirinden şık kravat modelleri ile toplantıların , iş hayatının ve özel günlerin vazgeçilmezidir.

Genel anlamda takımlara, gömleklere ve bunları bütünleyen giyim tarzına göre farklılık gösterebilen kravatlar, yazın daha rahat kullanılabilmesi için kumaş ve renk skalası açısından değişikliğe uğramaya başlar. Gömlekleri daha sıkıntılı hale getirmeyecek kumaşlar tercih edilmeye başlar. Yazın hit renkleri ile şekillenir.

2019 yaz sezonunda en çok tercih edilen daha patlak ve canlı renkler göze çarpmaya başladı. İnce kumaşlar, göze önce kravat detayını çarpıtan canlı yeşiller, mürdüm tonlar, daha sade olan saten griler, zıt renklerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmaya başlayan çarpıcı tonlar ile kravatlar yine herkesin ilk dikkatini çeken detaylar arasında yerini aldı. örgü ve mendilli kravat modelleri ise bu yaz en çok tercih edilen kravatlar arasında yerini alıyor.

Bir kravatı en doğru şekilde tamamlayan detay hiç şüphesiz yaka mendilidir. Kravatlarla aynı desen, renk ve kumaş yapısına sahip olması bir yaka mendilinin en önemli detayı olarak biliniyor. Moda sembollerinin de hiç şüphesiz en önem gösterdiği detay kravatların mendilleri ile uyumlu olması. 2019 yaz sezonunda kravatlarınızın mendilleri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Şal desenleri en çok kullanılan mendil kravat kombinasyonları arasında yer alıyor. Bunun yanında etnik desenler en moda kravat deseni olmaya devam ediyor.

İpek kravatlar hiç şüphesiz her sezon olduğu gibi 2019 yaz sezonunda erkeklerin gözde kravat modelleri arasında yeniden yerini aldı. hem ipeğin dokunuşu hem de takımların ve gömleklerin içinde pürüzsüzlüğü ve nezaketi ile yerini hiçbir kravat modeline kaptırmayacak gibi görünüyor. Erkeklerin vazgeçilmez kravat tutkusu ipek kravat modellerinde de canlı ve çarpıcı renklerle yerini korumaya devam ediyor. Detaylar İçin; https://www.sadekravat.com/