Konya web tasarım

Konya web tasarım
 Şirketinizi temsil edecek, ürünlerinizi sergileyerek satabileceğiniz, kişisel paylaşım yapabileceğiniz veya aklınızdaki projeye uygun bir web siteye mi ihtiyacınız var ?

 

İhtiyaçlarınızı anlayarak size özel çözümler üreterek kısa sürede yayına alarak sizlere web sitesi alanında profesyonel ve kurumsal hizmet veriyoruz. Kesinlikle hazır sistemler kullanmadan ve ekonomik fiyat garantisi ile tamamen sizlere özel tasarımla ile web sitelerinizi yaparak yayınlıyoruz.

 

Konya web tasarım firmaları arasında kesinlikle sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizin garantisini de vermekteyiz. Web sitenize ait domaini direk sizlere üyelik açarak alıyor ve herhangi bir anlaşamama durumunda zor durumda kalmanızı önlüyoruz.

 

Web sitenize ait hosting servisini ise sizlere en uygun fiyat ile tarafımızca bulundurulan sunucuda en güvenli ve sağlıklı şekilde barındırıyoruz. Web site veya hostingle alakalı herhangi bir sorunda sizlere yirmi dört saat hizmet veriyoruz.

 

Ayrıca web siteniz yapıldıktan sonra müşterilerinizin sizlere daha rahat ulaşabilmesi ve sürekli reklamcılığa (AdWords, …) ödeme yapmamanız için sizlere ihtiyacınıza bağlı olarak SEO hizmeti veya SEO danışmanlığı çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımızı ilk sayfa garantili olarak yapmaktayız. SEO Konya firmaları arasından sizlere en iyi hizmet verecek olan ajans garantisini de ayrı vermekteyiz.

 

Web tasarım ve SEO hizmetlerimizin haricinde sizlere kurumsal kimlik ve grafik hizmetleri de sunmaktayız. E-posta imza tasarımı, logo tasarımı, kartvizit ve broşür tasarımı, sosyal medya görsellerinin tasarımı ve daha birçok çalışma ile sizlere hizmet veriyoruz.

 

Sunulan bu hizmetleri profesyonel ve ekonomik olarak sunmaktayız. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz Gramen’e bir kahve içmeye sizi de bekleriz.