Kişiden Araç Kiralama Hizmeti ile Yola Çıkın!

Kişiden Araç Kiralama Hizmeti ile Yola Çıkın!

Kişiden Kişiye Araç Kiralama Hizmeti ile Yola Çıkın!

Amerika’da ortaya çıkan yeni nesil oto kiralama türü kişiden kişiye araç kiralama tüm dünyaya yayılmış durumda. Amerika’da bir ihtiyaçtan ortaya çıkan ve girişimciler tarafından faaliyete geçirilen bu hizmet bir süre sonra ilgi çekti ve artık neredeyse tüm dünyada popüler bir hal aldı.

Türkiye’ye 2010 yılından sonra giren ve çok kısa süreçte ülkemizde de dikkat çeken bu hizmet sonrasında popüler bir hal alarak hem yeni girişimlere yol açtı hem de tercih edilir hale geldi. Ülkemizde bu alanda hizmet sunan birçok firma mevcut. İşin en güzel yanı ise geleneksel oto kiralama olarak nitelendirebileceğimiz rent a car hizmeti de devam etse bile artık kişiden araba kiralama hizmeti daha popüler durumda.

Neden Kişiden Kişiye Araç Kiralama?

Kişiden kişiye araç kiralama hizmetinin kendi içerisinde avantajları vardır. Aslında buradaki avantaj şu; sistem tarafından belirlenmiş olan şartlar nedeniyle araçların oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.  Araç kiralayan ve aracını kiralayan kişiler tamamen güvence altındadır. Sistemin en önemli avantajlarından biri de budur.

Türkiye’de kişiden kişiye araba kiralama firmalarından biri olan Arabalı, diğer firmaların aksine güvence konusunda oldukça iyi işler çıkarmaktadır. Arabali.com tarafından sunulan Mali Mesuliyet Sigortası ile karşı tarafa verilebilecek maddi ve manevi hasarlara karşı, zorunlu trafik sigortasına ek 100.000$ kadar ihtiyari destek sunulmaktadır.

Arabali.com’u Neden Tercih Etmeliyim?

Türkiye’de Mali Mesuliyet Sigortası sunan başka bir araç kiralama firması bulunmamaktadır. Bu da Arabalı için önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu nedenle bu bile başlı başına tercih sebebidir. Bunun yanı sıra da olası bir sorun durumunda ikame araç hizmeti de sunmaktadır. Yine 7/24 ücretsiz yol yardım hizmeti de bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri ile her soruna karşı bir muhatabınız olması nedeniyle de sizin açınızdan önemli bir durumdur.