Ketenci hukuk bürosu ketenci.av.tr

Ketenci hukuk bürosu ketenci.av.tr
Ketenci avukatlık büromuz 1989 yılında hukuk dünyanın her yerine taşımak adına kurulmuştur. Türkiye’nin vergi rekortmenleri arasında bulunan Avukat Deniz Ketenci ile uluslararası bir konumu vardır. Ketenci uluslararası bir bakış açısına sahip, yerli ve yabancı müvekkillerine hukukun çeşitli alanlarında geniş kapsamlı danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur.

Temel çalışma alanlarımız başta Ticaret ve Şirketler Hukuku olmak üzere, Birleşme ve Devralmalar, Deniz Ticaret ve Taşıma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Rekabet Hukuku olup, bunlarla beraber Göçmenlik Hukuku, Marka-Patent, Uluslararası Tahkim ve Enerji Hukuku'na kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Başta Avrupa ve Amerika olmak üzere Uzakdoğu' ya uzanan uluslarası bağlantılarımız sayesinde müvekkillerimize global anlamda da oldukça hızlı ve etkili çözümler sunabiliyoruz. Büromuzda İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerinde hizmet verilebilmektedir.

ketencihukuk

Bilindiği gibi, şirket birleşme ve devralmaları gibi büyük ölçekli projelerde, muhtemel ihtilafların öngörülebilmesi ve alınabilecek önlemler, çözüm yolları üretilmesi, uygulanacak hukukun tespiti gibi hususlar kritik öneme sahiptir. Ketenci Hukuk etkin bir Türk Hukuku bilgisi ile her işlemin gereklerine uyarlayarak önleyici hukuk hedefini şirket birleşme ve devralma ile ortak girişim işlemlerinde de uygulamayı ilke edinmiştir.

Yılların tecrübesi ve en büyük davalarda en önemli kişilerin avukatlığını yaparak ün yapmış hukuk büromuzda dava ücretlendirmeleri İstanbul Barosu'nca tavsiye edilen Avukat-Vekileden arasındaki ücret tarifesi esasında belirlenir. Hukuki Danışmanlık ise saatlik veya aylık ücrete tabidir.