Kereste Nerelerde Kullanılır?

Kereste Nerelerde Kullanılır?

Kereste

Kereste yapı ve inşa malzemesi olarak uzun süredir kullanılmaktadır. Oldukça eskiden beri kullanılan kereste günümüz de hala yapı malzemeleri arasında vazgeçilmez bir yer kaplamaktadır. Kereste üretirken kesinlikle ömrünü tamamlamış sanayi için ekilen ağaçları kullanıyoruz ve doğaya hiç bir şekilde zarar vermiyoruz.

Gerekli işlemleri geçirirken oldukça dikkat ediyoruz ve yıllardır süre gelen tecrübemizi de bu işin içine katıyoruz. Nem oranını belli bir yüzdeye düşürerek kerestenin içindeki fazla nemi gideriyoruz. Bu sayede kerestelerimiz çok daha dayanıklı oluyor ve uzun süreler boyunca sizin evinizi ayakta tutabiliyor. Fırınlama işlemlerini ve nem düşürme oranlarına oldukça dikkat ederek özenle keresteleri hazırlıyoruz.

Kereste Nerelerde Kullanılır?

Keresteler ev yapılarında genel olarak bahçe kısımlarında kullanılır. Oldukça doğal ve şık bir görüntü sunarken bir yandan da oldukça dayanıklı olan kereste mobilyalar bahçelerinize inanılmaz bir güzellik katabilir.  Müzik aletlerinde de ara ara kullanılan kereste modelleri tekne yapımı gibi farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Kereste hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://salkimorman.com.tr/kereste.htm adresine uğramayı unutmayın.