KARLAR KRALİÇESİ

 KARLAR KRALİÇESİ
          Disney’in bu asil karakteri güncellenen oyunlarıyla sizlerin hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor. Çeşitli frozen oyunları hem eğlenceli hem de heyecanlı konularıyla kız kullanıcıların gün boyu eğlenmesi için hizmet veriyor. Elsa Frozen ile makyaj yapıyor, zaman yolculuğuna çıkıyor, akşam çayı içiyor, iksir hazırlıyor, birbirinden lezzetli zencefilli kurabiyeler yapıyorsunuz. Frozen bazı zamanlar grip olduğunda, dişi ağrıdığında ya da parmağı yaralandığında onunla birlikte sağlık kontrolü yaptırıyor, muayene oluyorsunuz.

           Elsa Frozen ile birlikte zaman geçirdiğinizde asla sıkılmıyorsunuz çünkü Elsa sizi her zaman renkli konularıyla oyunlarına davet ediyor. Bunun yanında Barbieoyunlari.Gen.TR oyun sitemiz sizlere en güzel barbie oyunları da yayınlamaktadır. Elsa Frozen eşliğinde soğuk ve beyaz Karlar Ülkesinde büyülü bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculukta heyecan dolu maceralara hazır olmalısınız. Karlar Ülkesi Oyunları güncellenen renkli konuları ile sizleri bir anda içine alır ve Elsa ile maceradan maceraya koşarsınız.

           Bu oyunlarda neler mi yok? Frozen kurabiyeleri, Elsa tur rehberi, temizlik günü, rol deneyimi, düğün tabağı, gerçek bakım, Mısır gezisi, spa banyosu, arp konseri, yavru köpek bakımı, solaryum merkezi, ütü zamanı, düğün pastası, Çin gezisi, oda dekoru, piyano konseri, havuz partisi, makyaj temizleme, zombi bebek, balo gecesi, boyama kitabı, ikindi çayı, düğün günü, yaz tatili, makyaj sanatçısı, davul dersleri, ev temizliği ve daha çok çeşitli oyunlar sizleri bu fantastik dünyada bekliyor. barbie oyunlarımızda eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Kızlara yönelik her türlü zevkli ve eğlenceli konular http://barbieoyunlari.gen.tr adresinde gün boyu oyun oynanması için sizleri bekliyor.


           Siz de kız arkadaşlarınıza bir frozen oyunu oyna diye seslenin ve hep beraber macera dolu bir yolculuğa çıkın. Bu sihirli dünyada favori oyunlardan biri olan Elsanın Gizli Dolabında gizli elbise dolabını keşfetmeye hazır mısınız? Bu oyunun birinci bölümünde üç kez yardım hakkı alarak Elsa’nın sizden istediği nesneleri süre dolmadan buluyorsunuz. İkinci bölümünde Elsa’ya güzel bir makyaj yaparak en şık şekilde giyinmesine yardım ediyorsunuz. Bu zevkli oyunu Mouse yardımı ile kolayca oynayabiliyorsunuz. En güzel frozen oyunları için bekliyoruz.