Kadın Trençkot

Kadın Trençkot

Kadın trençkot oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Bahar aylarında rüzgar ve yağmurdan korunmak amacı ile kullanılan trençkotlar Cloche marka ile standart kalıbından çıkmıştır. Düğmeli, fermuarlı, bağlamalı, kapüşonlu gibi farklı şekil ve boyutlarda trençkot modeli bulunmaktadır. Ayrıca ilkbahar aylarında da pek çok kadın trençkotları dış giyim ürünü olarak kullanmaktadır.

İç kısmına ince bir gömlek, tişört ya da sweatshirt giyerek ürünleri kombine edebilirsiniz. Ayrıca fermuarlı modeller de son yıllarda pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bej, lacivert, sarı, siyah, haki yeşili gibi pek çok rengi bulunan trençkot modelleri modal, poliamid, polyester gibi farklı kumaşlardan üretilmiştir. Klasik modellerin yanı sıra spor giyim tarzınız ile kombine edebileceğiniz spor trençkot modeller de bulunmaktadır.

Beli bağcıklı, fermuarlı, cepli modeller de kullanımda rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca Cloche tarafından iki taraflı da giyilebilen modeller üretilmiştir. Bu modelin arka ve ön yüzü farklı renklerden oluşmaktadır. İki farklı trençkot almak yerine bu tarz bir model de satın alabilirsiniz. https://www.cloche.com.tr/kadin-trenckot-modelleri bağlantısı üzerinden ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.