İphone kılıfları nereden alınır

İphone kılıfları nereden alınır
 Genel olarak akıllı mobil cihazlar ile birlikte kullanılması gereken ürünler arasında, iphone 7 kapaklı kılıflar aksesuarları yer alıyor.

Bu yazımızda iphone aksesuarları hakkında kısaca bilgiler vermek gerekirse ilk olarak ekran koruyucu özellikleri bulunan kılıflara yer vereceğiz. Kapaklı kılıf modelleri Kılıflar arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir aslında. Elbette ki bu kılıfın teknik özellikleri bakımından farklı çeşitleri bulunuyor. Genel olarak tercih edilen bu ürünlerde, ön kapakta yer alan dokunmatik ekran penceresi, gelen aramalara kılıfın kapağını açmadan cevap verme imkânı tanımaktadır. Bu da kolay kullanımları ortaya çıkaran özellikler arasında. http://www.iphone7kapak.com/ kapaklı bir kılıf almak isterseniz sizin için doğru adres olacaktır.

Alüminyum çerçeveli olarak tasarlanabildiği gibi deri kılıf kapsamında da tercih edilebilmektedir. Hem alüminyum çerçevesi bulunan hem de arka kapağında kendini gösteren deri detaylar, ürünlerin daha modern görünüşlü olmasını sağlamıştır. Sizlerde amacınıza uygun olarak iphone 7 kapak ürünlerinden bunları tercih edebilirsiniz. Arka kapak koruyucu Genel olarak apple cihazlarında arka kapak oldukça fazla ilgi görüyor. Böylelikle çizik ve çatlamaları engelleyebilmek üzere koruyucu arka kapak tercih ediliyor. Bu ürünler metalik olabildiği gibi yine beraberinde silikon kapak olarak da şeffaf tasarımlar ile seçimler yapılıyor. Renk ve model seçenekleri olarak pek çok ürüne göz atabilmeniz mümkündür. Eğer ki kendinden şarjlı kapaklar tercih etmek istiyorsanız, bu durumda da şu özellikler sizlere sunulabilecektir.

Kendinden şarjlı kapaklar Arka kapak koruyucu olarak tercih edilen bu ürünlerde genel olarak 2000 mAh batarya desteği sunulmaktadır. Kapakları telefonlarınıza taktığınızda 2000 mAh özelliğe kadar telefonlarınıza şarj imkânı sunabilirsiniz. Böylelikle daha çok uzun yollarınızda ve diğer seyahatlerinizde sizlere yardımcı olabilecek bir ürün şeklindedir.