İkinci Tura Karadağ’ı Mağlup Ederek Kaldı

 İkinci Tura Karadağ’ı Mağlup Ederek Kaldı

 İşi şansa bırakmayan Roma, son haftaya Atletico Madrid’ten 2 puan önde girmişti. İtalya’nın önemli takımlarından biri olan Roma, son hafta maçlarındaki Karadağ engelini Karadağ’ı 1-0 mağlup ederek aşmış oldu ve ikinci tura kalmaya hak kazandı. İlk yarıyı golsüz tamamlayan Roma, ikinci yarıda Diego Perotti’nin 53. Dakika golü ile galibiyet elde etti ve ikinci tura 1-0 galibiyet ile ikinci tura geçmiş oldu.

Karadağ’ın mağlup edilmesiyle birlikte puanını 11’e taşıyan Roma’nın ikinci turdaki muhtemel rakiplerinin ise oldukça zorlu rakipler olacağı tahmin ediliyor. Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne katılmış olan Karadağ ise almış olduğu mağlubiyetle grubu 2 puanla tamamlamış oldu. İtalya temsilcilerinden Roma, UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci tura çıkmayı başarırken son haftaya Roma’dan daha az puanla girmiş olan Atletico Madrid ise UEFA Avrupa Liginde olacak.

Şampiyonlar Ligi C grubu takımlarından olan İspanyol temsilcilerinden Atletcio Madrid’in Chelsea deplasmanında beklediği mucizevi zafer gerçekleşmedi. Deplasmanda 1 puana razı olmak zorunda kalan Atletico Madrid yoluna UEFA Avrupa Ligi ile yoluna devam edecek

Şampiyonlar Ligi Son Puan Durumları

C Grubu takımlarından Roma, Karadağ’ı 1-0 mağlup ederek ikinci tura kalmaya hak kazanırken son hafta maçlarına Roma’dan geride başlamış olan Atletico Madrid ise UEfA Avrupa Liginde mücadele etmeye devam edecek. A. Madrid’in tek beklediği Chelsea’yi deplasmanda yenmesi ve Roma’nın Karadağ’a karşı puan kaybetmesiydi ancak beklenenler gerçekleşmedi. İlk yarısı golsüz sona eren Chelsea-Atletico Madrid karşılaşmasında iki takımda net pozisyonlar yakalayamadığı için mücadele 1-1 sona erdi.

Roma son hafta maçlarından sonra puanını 11’e yükseltirken Atletico Madrid puanını 7’ye çıkardı. Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarına katılmış olan Karadağ ise 2 puan ile Şampiyonlar ligine veda etmiş oldu.

İkinci turda güçlü rakipler ile karşılaşması beklenen Roma’nın ikinci turdaki muhtemel rakipleri ile gerçekleşecek olan mücadeleler futbol severler için heyecanla beklenirken, ikinci tura çıkarak Türkiye’yi gururlandıran Beşiktaş’ın muhtemel rakipleri arasında Roma bulunmuyor. En güncel haberleri ve en yüksek oranları betboo bahis sitesi ve betboo giriş siteleri üzerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.