İCLAL AYDIN’A KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YOĞUN İLGİ!

 İCLAL AYDIN’A KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YOĞUN İLGİ!


Geçtiğimiz Şubat ayında Artemis Yayınevi tarafından yayımlanan romanı “Unutursun” ile çok satanlara arasında yer alan İclal Aydın, Kadıköy Belediyesi’nin tarihi Haydarpaşa Garı’nda düzenlediği Kitap Günleri’ne yoğun ilgi gösteren İstanbullular ile imza gününde buluştu. 2 saat boyunca kitaplarını imzalayan Aydın, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Açılış törenine katılan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğluİclal Aydın’ı imza stantında ziyaret etti. Stantta sohbet etme imkanı bulan İclal Aydın ve Başkan Nuhoğlu, İclal Aydın’ın, Kitap Günleri’nin seneye Haydarpaşa Garı’nda olmayacağı dedikodularını hatırlatması üzerine; “Önümüzdeki yıl burada olmasa dahi Kitap Günleri’ni yapabileceğimiz çok güzel bir alanımız var. Kitap Günleri bundan sonraki yıllarda hep devam edecek” sözünü verdi.

“Unutursun” romanının hatıra defteri niteliğindeki “Herkesin kendi hatırası için ‘Unutma, Yaz’ Defteri”nin ilk defa satışa sunulduğu imza gününden sonra İclal Aydın, çok sevdiği yazar Ayşe Kulin’in imza stantını ziyarete ederek, Kulin ile hatıra fotoğrafı çektirdi.