Hac ve umre için hediyelikler

Hac ve umre için hediyelikler
 

Hac ve umre için hediyelikler başlığı altında ne gibi eşyalar alınır, ne gibi eşyalar hediye edilir bunları sizlere kısaca anlatacağız. 

Bütçenize uygun hac ve umre alışverişi için sizlere hizmet vermekteyiz. www.aleyha.com

Öncelikle hac ve umreye giderken bütçenize uygun bir plan yapmanız gerekmektedir. Kaç kişiye hediye dağıtılacak bunu hesaplamanız gerekir.

Hac veya umre için verilecek hediyelik adetler ortaya çıktıktan sonra bütçenize uygun olarak hac ve umre hediyelik eşyalarından seçip satın alabilirsiniz

1. HEDİYELİK TESBİHLER: 10 lu deste halinde satışa sunulan hediyelik tesbihlerden satın almanız sizin bütçenize daha uygun olacaktır. 33 lük yada 99 luk namaz tesbihlerinden satın alabilirsiniz. En güzel ha ve umre hediyeliklerinden bir tanesi tesbihlerdir. Renk renk tesbihlerden beğenip ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Özel tesbih hediye etmek isterseniz lüks ve kaliteli tesbihlerden satın alabilir, hediye edebilirsiniz. Tesbihleri toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz. Hediyelik tesbihler için tıklayınız.

 

2. HEDİYELİK SECCADELER: Hediyelik seccade sayısını belirledikten sonra ucuz yada normal hediyelik seccadelerden bütçenize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Sitemizde her bütçeye uygun 4-5 TL den başlayarak seccade modellerinden beğenip sipariş verebilirsiniz. Özel hediyelik seccade satın almak istiyorsanız lüks ve kaliteli seccadelerden adet belirleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

 

3. HEDİYELİK TAKILAR: Hediyelik takılar sınıf sınıftır. Bayanlar için takı çeşitleri ve modelleri, erkekler için takı çeşitleri ve modelleri ayrıca çocuklar için takı çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. Bu hac ve umre için hediyelik takılardan bütçenize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Hediyelik takılar genel olarak çoklu paketler halinde satılmaktadır. Çocuklar için takılar paketler halinde 30,50, 60 lı halde satılmaktadır. Yine bayanlar ve erkekler için takılarda çoklu paketler halinde satıılmaktadır ve fiyatları genel olarak ucuzdur. Özel takı hediyelikleri için biraz daha lüks ve kaliteli takılardan satın alabilirsiniz.

 

4. ESANS VE KOKULAR:  En güzel hac ve umre hediyeliklerinden bir tanesi de esanslardır. 50 li esans paketlerinden satın alıp ekonomik  bir esans alışverişi yapabilirsiniz. Özel esans hediyeleri için ise tekli olanlardan yüzlerce çeşitte bulunan esanslardan gönlünüze göre alışveriş yapabilirsiniz. Parfüm gibi sıkılan esanslar  da hediyelik için alternatif olabilir. Hediyelik esanslar için tıklayınız.

 

5. TAKKE MODELLERİ: Hediyelik takkelerden, namaz takkelerinden, yöresel takkelerden satın alıp hediye olarak sevdiklerinize dağıtabilirsiniz. Bu namaz takkeleri yada yöresel takkeler paket halinde yada tekli olarak beğenilerinize sunulmuştur. Model seçmeniz yeterli olacaktır. Hediyelik Takke modelleri için tıklayınız.

 

6. ŞAL, ÖRTÜ VE YEMENİ ÇEŞİTLERİ: Bayanlara özel hac ve umre hediyeliklerinden bir tanesi de şal, örtü ve yemenilerdir. Beğendiğiniz modeli 10 luk paketler halinde satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Uygun fiyatlı olan örtülerle beraber kaliteli ve lüks olan yemeni çeşitlerinden beğenip özel bir hediye yapmak tamamen sizin elinizde. Hediyelik şal, örtü, yemeni modelleri için tıklayınız.

 

7. KINA, SÜRME ÇEŞİTLERİ: Yine hac ve umre hediyelikleri denince akla ilk gelen ve ekonomik olan hediyelerden bir tanesi de kına ve sürme çeşitleridir. Kına ve sürmeler online alışveriş mağazamızda oldukça uygun fiyatlarla toptan halde ve perakende olarak satışa sunulmuştur. Yine çoklu paketlerden satın alarak ekonomik bir şekilde bu kına ve sürme hediye işini halledebilirsiniz.

 

8.MİSVAKLAR : Hac veya umreye gidip de millete misvak dağıtmadan olmaz. Mutlaka misvak hediye etmeniz gerekir. Misvakları da toptan olarak satın alabilirsiniz. Yada tekli olarak perakende misvak çeşitlerinden beğenip satın alabilir, hediye edebilirsiniz. Kuru misvaklardan yada yaş olan paketli misvaklardan satın alıp, hediye edebilirsiniz. Toptan misvak için tıklayınz.

 

9. HURMA VE ZEMZEM: Yine vazgeçilmez bir numaralı hac ve umre hediyesi mutlaka hurma ve zemzemdir. Zemzem ve hurmaları Türkiye den almanız sizin için ve Türkiye ekonomisi için iyi olacaktır. Hem uçakta ki bagaj kapasitesi zaten yeterli olmayacak ve maliyeli artacaktır. Hurmaları özellikle hasat mevsiminde almanız sizin için iyi olacaktır. Yoksa misafirlerinize bayat hurma vermek zorunda kalırsınız. Az miktarda Medine hurmalarından Medine-i Münevvereden satın almanızı tavsiye ederiz. Zemzemi Türkiye'den almanız sizin için daha iyi olacaktır. Sitemizde zemzemleri satın alabilirsiniz. Büyük bidonlarda yada küçük şişelerde zemzem satışı yapmaktayız. Hurmayı ise sadece hasat mevsiminde satışa sunacağız. Online hac ve umre malzemeleri satışı aleyha.com da.

 

10. TEPSİ, TAS, HURMALIK, ŞEKERLİK: Yukarı da saymış olduğumuz hac ve umre hediyeliklerinin yanı sıra tepsi, tas, hurmalık, şekerlik, lokumluk gibi hediyelik eşyalardan da hac ve umre hediyesi verebilirsiniz. Ayrıca ikram edeceğiniz ürünleri koymak içinde kendinize mutlaka bu ürünlerden satın almanız gerekecektir. 

 

11. ZEMZEM TAKIMLARI, ZEMZEM SETLERİ: Zemzem suyunu ikram etmek içinde mutlaka zemzem takımlarından yada zemzem setlerinden bütçenize uygun olanı beğendiğiniz bir zemzem takımını satın almak gerekecektir. Ucuz, ekonomik zemzem takımlarının yanı sıra lüks ve kaliteli zemzem takımları da satışa sunulmuştur karar verip satın almanız yeterli. Zemzem takımları satın almak için tıklayınız.

 

12. PATİK, MEST, ÇORAP MEST : Özellikle mest kullananlar için çorap mest sevenler için, meste ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz kişiler için kış şartlarına uygun, değişik modelleri olan mestlerden özel kişilere hediye verebilirsiniz. Mestler kaliteli ve uygun fiyatla satışa sunulmuştur. 

 

13. DİĞER HEDİYELİK EŞYALAR : Online hac ve umre malzemeleri satışı yapan aleyha.com da dolaşarak kendinize uygun hediyelikleri satın alıp, sipariş verebilirsiniz. Herkesin hediyelik anlayışı farklıdır sonuç olarak. Değişik hediyelikler için sitemizi ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz.

 

ONLİNE HAC VE UMRE SATIŞ MAĞAZASI :  www.aleyha.com

Hac ve umre hediyelikleri, hac ve umre hediyelik eşyaları, hac ve umre ihtiyaçları, hac veya umre kıyafetleri, hac veya umre malzemeleri satışı http://www.aleyha.com da.