Gold Home ev tekstili ürünleri

Gold Home ev tekstili ürünleri
Gerekli ihtiyaçların karşılanması hususunda hızlı çözümler bulunabilmesini sağlayabilecek E-Ticaret sitesi olan Gold Home, sağladığı en ekonomik çözümler ile yayın hayatına girmiştir. Evlerinde ferah bir havanın esmesini isteyenlerin aradıkları ihtiyaçlarını zorlanmadan elde edebilmelerini sağlama amacı ile yola çıkmış olan site, artık güvenilir ve kaliteli platformun ayrıcalığını müşterilerine sunmaktadır.

HER ALANA AYRI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Ev içi farklı alanlardan oluşmaktadır ve her bir alanın ayrı gereksinimleri doğmaktadır ve bunun karşılanabilmesi için üretim araçlarının çok çeşitli olması gerekir. Bunlara sağlayabilen Gold Home, oturma gruplarının üstlerinin örtülmesini sağlayan çekyat örtüleri veya koltuk örtüleri aynı zamanda sandalye minderleri gibi ürünlerinde farklı renk ve desenler kullanmaktadır. Buna ek olarak banyo grupları araçlarında yer halısı, kilim, klozet takımı ve bornoz, havlu takımları, banyo paspas satın al sayesinde de sizlere çözümler sunabilmektedir. Her evde kesinlikle göze hitap etmesi gereken perdelerde ise store perde seçenekleri ve zebra perdeler ile odaların çok farklı bir havaya bürünmesini sağlayabilir. Yatak odası ve çocuk odası gibi alanlarda ise nevresim takımları, yastık ve oyun halı yelpazesi sunmaktadır. Antre gibi dar alanlarda ise yolluk ve uzun halı versiyonları ile evinizi güzel ve dekoratif bir hale getirebilmektedir.

TAÇ NEVRESİM TAKIMLARI

Türkiye’nin en kaliteli markalarından biri olan Taç ayrıcalığı ile nevresim takımları arasında size en çok hitap eden siparişleri verebilirsiniz hatta bunları yaparken ekonomik ölçülerde gerçekleştirebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımların farklı ebat ölçülerinin olması sayesinde ve bununla birlikte farklı renk seçenekleri ile bütün ihtiyaçlarının tek seferde giderilme imkanını sunmaktadır.

YENİ KAMPANYALAR VE FIRSATLAR

Hemen her ürün bandında sürekli yararlanılabilecek olan kampanyalar sayesinde indirim ürünlerinden faydalanabilir, fırsatlardan istifade etmek sizleri memnun ederken, cebinizin yanmasını engelleyebilir. Kampanyalardan haberdar olabilmek için ziyaret edebileceğiniz goldhome.com.tr sitesi, sürekli olarak dinamik yapısı ile sizlerin maksimum faydayı yakalama şansına erişmesini sağlayabilmektedir. Ürünleri bunlardan yararlanarak daha ucuza elde etmek ve kalitenin aynı kalması sayesinde evinizde kullanışlı ve canlı bir ortam yaratabilirsiniz.

EĞLENCELİ VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kalitenin en üst düzeyde tutulması ve ucuz tekstil ürün gamı sayesinde eğlenceli hale gelen alışveriş aynı zamanda 3D güvenlik altyapısı ile de destekleyen goldhome.com.tr sizlerle arasında en samimi duyguların paylaşılmasını sağlıyor. Ürün iade garantisi sayesinde belli bir gerekçe bildirmeden siparişinizi geri gönderebilmenizi sağlayan güven çerçevesi, müşterilerin memnun kalmasını sağlayabilmektedir.