Garanti Kumbara Nedir?

Garanti Kumbara Nedir?

Aylık minimum 75 TL yatırım yaparak kendi birikim hesabınızı oluşturabilirsiniz. Garanti'de ihtiyaç anında, hesabınızı kapamadan ve getiri kaybı olmadan paranızı geri alabiliyorsunuz. Birçok seçenek de sunan Garanti'de sizin belirlediğiniz tutar üzerinden geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

 

Garanti bankası kumbara

Garanti kumbara, çocuklara özel olarak tasarlanmış Garanti BBVA ATM görünüşlü bir kumbaradır. Çocuklar için özel tasarlanmış bu akıllı kumbara sayesinde çocuğunuz hem eğlenir hem de harçlıklarını biriktirmeyi kolayca öğrenir. Garantili Gelecek Hesabı açtıran herkese Garanti kumbara hediye. Dilerseniz, Garanti BBVA şubelerinden 54 TL karşılığında Garanti kumbara satın alabilirsiniz.

 Garanti kumbara, kampanya kapsamında 23 Mart 2015 tarihi sonrasında Garantili Gelecek Hesabı açtıran müşterilerimize, ücretsiz olarak verilecektir.

 

1 yıllık garanti süresi içerisinde arızalanan kumbaranızı, Garanti Belgesi ve Arıza Bildirim Formu ile birlikte Garanti BBVA şubesinde teslim etmelisiniz. Garantili Gelecek Hesabı, küçük birikimlerle çocuğunuzun yarınlarını Garanti BBVA’ya almanıza imkan tanır.

 

Garanti kumbara hesabı

Garanti Bankası’nın Garantili Gelecek birikim hesabı programı kapsamında aylık azami 100 TL olmak üzere kendi belirleyebileceğiniz bir tutarla çocuklarınız için birikim yapmaya başlayabiliyorsunuz. Bu hesapta birikimleriniz, orta-uzun vadede mevduatın üzerinde getiri elde etmeyi amaçlayan SMART Temkinli Fon ile değerlendiriliyor. Çocuklarınıza henüz erken yaşta finansal eğitim vermek istiyorsanız harçlıklarını nasıl biriktireceği konusunda yardımcı olabilmek için Garanti Bankası Akıllı Kumbara kampanyasından faydalanabilirsiniz. Paramatik görünüşlü kumbara sayesinde çocuklarınız hem eğlenecek hem de harçlıklarını kolayca biriktirmeyi öğrenecek.

 

Garanti Bankası Akıllı Kumbara çocuklarımız için tasarlanan Paramatik görünümüne sahip bir kumbaradır. Bu kumbara ile çocuklarımız hem para biriktirmenin keyfine varacak hemde bunu bir eğlence aracı olarak görecekleri kesin. Garanti Bankası tarafından tasarlanan Garantili Gelecek hesabı açtıran tüm müşterilere Akıllı Kumbara hediye olarak verildi. Bunun yanında isteyenler için Garanti Akıllı Kumbara Ücreti olarak 54 TL tahsil ederek tüketici bu kumbaraya sahip olabildi. Şartlara gelince 23.03.2015 sonrası Garantili Gelecek hesabı açan müşterilere ücretsiz olarak verilen Garanti Bankası Akıllı Kumbara ücreti hesabın 1 yıldan önce kapatılması durumunda tüketici hesabına yansıtılmaktadır.

 

Çoğunuz veya çocuklarınız için para biriktirmeye devam ederken; aynı zamanda Garantili Gelecek Sigortası yaptırarak, oldukça avantajlı koşullarla çocuklarınızın eğitim hayatını, kendi belirleyeceğiniz bir teminat tutarı ve süreye göre güvence altına alabiliyorsunuz.

 

Garantili Gelecek hesabı açan çocuklar için hediye edilecek Garanti Akıllı Kumbara bir adet ile sınırlı olup stoklarda sınırlı sayıda olduğu belirtilmektedir. Son katılım süresi Haziran ayı olarak belirtilse de talep görmesi durumunda bu sürenin uzatılma ihtimali olabilir. Garanti Bankası Akıllı Kumbara özellikleri nelerdir? Sistem atm kartı mantığı ile çalışmakta olup, kart ve şifre ile çalışmaktadır. Garanti Bankası Akıllı Kumbara paketinde bulunan kart ile kullanılmaktadır. Akıllı Kumbara içerisine 0,05 kr ile 1,00 TL arasında tüm madeni paraları atabilir siniz. Yatırdığınız ve çektiğiniz tüm paraları tanıma ve kayıt etme özelliği vardır. Biriktirmek istediğiniz tutarı kayıt etmeniz durumunda o hedefi tutturmak için size mesajlar iletir.

 

Para harcamak istediğiniz de size uyarı mesajı iletir. Kullanıcıya ait isim, doğum günü bilgilerini kayıt eder, özel günlerde kutlama mesajları vermektedir. Yeni aya başladığında size bunu mesaj olarak hatırlatır. Garanti Ugi kumbara olarak piyasada bilinen bu akıllı kumbara çocuklarımıza hem para biriktirme konusunda eğlenceli vakitler sağlamakta hem de bir arkadaş özelliği sunmaktadır. Garanti Bankası Ugi Kumbara sahibi olan ve akıllı kumbarası arızalananlar ne yapmalı? Bu durumda 1 yıl olan garanti süresi dolmadan garanti belgesi ve Arıza bildirim formu ile beraber Garanti Bankası şubelerine teslim etmeniz gerekiyor.

 

Garanti Gelecek Hesabı nedir? diye merak edenler için çocuğunuzun geleceği için yatırımlar yapmanızı sağlayacak ürünleri bir arada tutan bir programdır. Garanti Bankası Akıllı Kumbara ile çocuğunuz adına küçük büyük demeden yatırımlar yaparak, bu yatırımları da değerlendirme fırsatı bulursunuz. Bununla beraber Garantili Gelecek Sigortası ‘da yaparak çocuğunuz eğitim hayatını belirlediğiniz teminat tutarında sigortalarsınız.

 

KAYNAK: https://www.parafikir.com/garanti-bankasi-akilli-kumbara/