FABO Kırma Eleme Tesisleri & Beton Santralleri

FABO Kırma Eleme Tesisleri & Beton Santralleri

 • 2003’ten bu yana Fabo Kırma Eleme Tesisleri olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firma olarak yurt dışından bile talep görmekteyiz. Yapılan AR - GE çalışmaları ile ürün kalitemizi artırmaya amaçlamaktayız.

  Ürün Seçeneklerimiz

  Firma olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Firmamızda; Mobil konkasör tesisleri, sabit konkasör tesisleri, sabit beton santralleri, mobil beton santralleri, asfalt plenti, yedek parça hizmeti vb. gibi çok sayıda ürün seçeneğini bünyemizde barındırmaktayız.

  Yine kırma eleme tesisi ürünümüzün hem yurt içinde hem de yurt dışına satışını yapmaktayız. Bunun dışında mobil kırma eleme ve tersiyer kırıcı ürünlerimiz de oldukça talep gördüğünden geliştirmeyi amaçladığımız diğer önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine göre yenilemekteyiz. Fiyatlarımızın uygun olması, müşterilerimizin taleplerine karşılamaya yönelik bir hizmet anlayışı benimsememiz nedeni ile oldukça tercih edilmekteyiz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Genel olarak müşterilerin beklentisini karşılamaktayız. Sattığımız ürünlerin beğenilmesi, müşterilere karşı yakın davranmamız, yaşadıkları sorunlara kalıcı çözümler sunmamız da müşterilerin bizi tercih etmesini sağlamaktadır. Siz de firmamız ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak istiyorsanız fabo.com.tr adresimize girerek hem ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir hem de hizmet anlayışımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hakkımızda yapılan yorumları değerlendirerek neden müşterilerimizin bizi tercih ettiğini görebilirsiniz. Bunun dışında diğer firmalar ile firmamızı karşılaştırma fırsatına da sahip olabilirsiniz.