Euroleague Sezonunun İstanbul’da Tamamlanması Söz Konusu

Euroleague Sezonunun İstanbul’da Tamamlanması Söz Konusu

 

Euroleague de Koronavirüs sebebiyle ertelenen ligler arasında yer alıyor. Ligdeki mevcut sezonun tamamlanabilmesi için birçok plan yapılıyor. Kalan maçlar içinse düşünülen çok farklı bir plan var. Plana göre kalan maçlar sadece bir şehirde oynanarak lig bitirilecek. Bunun içinse iki salonu olan şehirler öne çıkıyor. Bu şehirlerarasında İstanbul da yer alıyor.

Yönetimde Öncelik Sağlık

Canlı Casino     Yönetimden yapılan açıklamalara göre öncelikli konu sağlığın korunması. Bingo   Bütün sağlık şartlarının sağlanmasının ardından ise mevcut sezonun bitirilebilmesi için harekete geçilecek. Slot Oyunları  Mevcut duruma bakıldığında sağlık krizi sebebiyle birçok ekonomik etki oluşmuş durumda olduğu için sezonun tamamlanmasını isteyen görüşler ön planda yer alıyor.

Görüş Alışverişine Devam

Yönetim de bu aşamada sürekli video konferans yayınları ile kulüp yöneticileri ile görüşüyor ve fikir alışverişlerinde bulunuyorlar. Böyle yapılarak tüm kulüplerin ortak bir karar üzerinde uzlaşmasının sağlanması isteniyor.

Mayıs’ta Final Four Var

Mayıs ayına gelindiğinde normal şartlarda Final Four var. Bu zamanda kadar mevcut şartlarda normal sezonun ve sonrasında da Play Off’un tamamlanması pek de mümkün değil. Zira nisan ayına girmemize rağmen dünyada virüs salgınının önüne geçilebilmiş değil. Operasyon direktörünün de konuyla ilgili yaptığı açıklamaya göre 18 stadyumda oyun oynanması yerine oyunların sadece bir salonda oynatılması daha uygun. Bu aşamada da Atina, Moskova ve İstanbul isimleri ön planda yer alıyor.