EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ
Firmamız Türkiye’nin sayılı depolama hizmeti sunan şirketler arasında ilk 3 sırada yer almaktadır. Eşya depolama konusunda özellikle Türkiye’de başlayan kentsel dönüşüm dışında yurt dışı görevli veya farklı sebeplerden eşya depolama ihtiyacı doğan vatandaşlarımıza 1970 yılından bu yana kaliteli hizmet vermekteyiz.
Peki Eşya Depolama İşlemi Nasıl Oluyor?
Depolama hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti önemli ama her şeyden önce gelen müşterinin eşyasını emanet ettiği gibi koruyup kollamaktır. Bu yüzden emanet bir işe kalkıştığınızda bu konuda çok hassas ve dikkatli olmak gerekiyor. İnternet ortamında birçok kişi ev eşyası depolama diye ilan vermektedir. Ama bunların profesyonelliğine bakıldığında hiçbiri bir Çolakoğlu nakliyat olmaz.  Depolama imkanların da her zaman adından söz ettiren Çolakoğlu nakliyat ile sizde tanışın ve depolama hizmetleri bir an önce alın!
Peki Eşya Depolamada Sigorta İşlemleri Nasıl Oluyor?
Depolama hizmetlerinde en önemli ve kritik noktalardan biri de şüphesiz ki sigorta işlemleridir. Sigorta işlemleri yapılan tüm eşyalar gönül rahatlığı ile depolarda muhafaza edilir. Bu yüzden firmamız ile çalıştığınızda hiçbir zaman arkanıza bakmanıza gerek yoktur. Firmamız 1956 yılından bu yana sürdürdüğü bu hizmeti 2017 yılında da aynı şekilde sürdürmektedir. Detaylı bilgi için http://www.esyadepolamafirmasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.