Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Tesettürlü kadınlar için Cloche marka tarafından hazırlanan elbise modelleri farklı ürün arayışında olanlara hitap ediyor. Saks mavisi, siyah, gri gibi renk skalası ile Cloche aradığınız tarzı bulmanız için doğru adres.

İster klasik isterseniz de spor bir elbise talebinde bulunun, marka tarafından muhakkak taleplerinize cevap verilecektir. Elbiselerin kumaşları özenle seçilerek mükemmel dikişler ile dikilmiştir. Ayrıca elbiselere eklenen farklı sizlere farklı bir hava katacaktır. Spor tarzda olan elbiselerin yanı sıra yaz aylarının vazgeçilmezi olan çiçekli elbiseler ile de bu yaza cıvıl cıvıl girebilirsiniz.

Tesettür Elbise Fiyatları

Elbiseler oldukça kaliteli kumaşlardan imal edilmiştir. Tesettürlü kadınların gardıroplarında muhakkak Cloche marka ürünler yer almalıdır. Ürün fiyatları ise modellere göre değişiklik göstermektedir. https://www.cloche.com.tr/tesettur-elbise-modelleri bağlantısı üzerinden modelleri inceleyebilir ve fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. İster düz, ister bol, isterseniz de asimetrik kesim elbiseler ile Cloche ailesinin bir parçası olun!