DoubleTree By Hilton İzmir Airport Hizmete Açıldı

DoubleTree By Hilton İzmir Airport Hizmete Açıldı
 

Otelin toplamda 90 adet odasının bulunması ve uygun fiyatlar belirlenmiş olması, özellikle seyahat için turlar tarafından da sıkça tercih edilmesi sağlanıyor. Efes, Kadifekale, Kemeraltı Çarşısı gibi bölgelere 12 kilometre mesafede olan otelde konaklandığı taktirde, şehrin her noktasına gitmek mümkün olacaktır.

Lüks Tesis 450 Kişi Kapasiteli

Lüks tesiste konaklama imkanı bulacak olan kişi sayısı, aynı dönemde geldikleri taktirde toplamda 450 kişidir. Dört mevsim açık oteller arasında bulunacak olması ve 90 adet odasının yer alması, DoubleTree By Hilton’un yeni tesisinin de önemini artırıyor.

Özellikle şehir merkezine yakın yerlerde kalmak isteyen turistlerin çok fazla olduğu bir şehir olan İzmir, sporcular ve şehirlerarası turlar tarafından ilgi görüyor. Lüks otel bünyesinde 450 kişinin konaklama imkanına ek olarak, restoranı ve dört adet oldukça geniş toplantı salonları bulunuyor. Ayrıca Kepi Restoran adı verilen restoranında gün boyunca yemekler yapılmaya devam ediliyor.

İzmir’de Özel Tasarım Otel Oluşturuldu

Hem iç mekandakiler için hem de dış mekandakiler için oluşturulan kafeleri, restoranları, çevresindeki eğlence merkezleri ile otel her zaman hareketli oluyor. Konumu itibariyle her zaman için ulaşıma uygun ve şehrin her noktasına farklı seyahat seçenekleriyle gitme imkanı tanıyan bir bölgede yer alıyor. İzmir Airport Genel Müdürü Ebru Akyürekli, seyahati anlamlı hale getirmek isteyen herkesi tesise davet etti.

DoubleTree’nin Türkiye’de 11. Oteli Oldu

Hilton Worldwide gibi oldukça ünlü bir oteller zincirinin bir markası olan DoubleTree, Türkiye’de şuana kadar 10 adet otel açmıştı. 11. otelini ise İzmir’de, Adnan Menderes Havalimanı yakınında açmasıyla birlikte yatırımlarını sürdüreceğinin sinyalini verdi. Gelecek yıllarda özelikle turistlerin yoğun olduğu otellerin bulunmasının güven verdiği ve yatırımların sürdürüleceği vurgulanıyor.

DoubleTree By Hilton İzmir Airport hizmete açıldı ve tek seferde toplamda 450 kişiyi birden bünyesinde toplayabilecek kapasitesiyle hizmet vermeye devam ediyor. İzmir dahil olmak üzere pek çok şehirde Hilton Worldwide tarafından otel sayısının artırılacağı öne sürülüyor. İzmir disinda İstanbul’da bulunan kalınacak en iyi oteller arasında yer alan http://www.alfabutikotel.com/ otelini de incelemenizi oneririz.

Kaynak: http://hotellara.web.tr/