Dolmuş Alabileceğiniz 5 Site

Dolmuş Alabileceğiniz 5 Site

 

Hemen hemen her güzergah için hızlı bir toplu taşıma alternatifi sunan minibüsler, yatırım anlamında da kişilere yoğun getiriler kazandırabiliyor. Gün içinde sıklıkla gördüğümüz minibüsler bazıları için bir toplu taşıma iken bazıları için eşsiz bir yatırım aracı. Özellikle sağladığı geniş iş imkanları düşünüldüğü zamanda minibüsler göründüğünden çok daha işlevsel bir araç haline geliyor.

 

Durum böyle olunca da satılık dolmuş modelleri her zaman kişilerin ilgisini çeken bir durum halinde. Biz de bu yazımızda sizler için sıfır ya da ikinci el dolmuş alabileceğiniz 5 siteyi bir araya getirdik.

 

İşte dolmuş alabileceğiniz 5 site;

1- Truck1

Avrupa’nın lider araç sitesi olarak ön plana çıkan ve güvenilir çalışma prensipleri arasında piyasa içinde hızlı bir yükseliş trendi yakalayan Truck1, dolmuş konusunda da tercih edilebilecek yerlerin başında geliyor. Onlarca farklı dolmuş modeli arasında dilediğinizi seçip, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

2- Sahibinden

Türkiye’nin alışveriş konusundaki en popüler sitelerinden biri olan Sahibinden, satılık dolmuş bulma konusunda da oldukça fazla opsiyonu bir arada sunuyor. Özellikle ikinci el piyasası üzerinden bir dolmuş almak istiyorsanız sahibinden mutlaka ziyaret etmeniz gereken siteler arasında yer alıyor.

3- Arabam

Türkiye’nin ikinci el araç konusundaki en büyük pazarlarından biri olan arabam, onlarca farklı modeldeki dolmuşu bir araya getiriyor. Bilhassa ikinci el konusunda sıklıkla tercih edilen arabam, uzun yıllardır verdiği hizmetle güvenilir bir çizgiye sahip.

4- LetGo

İnsanların ihtiyaç fazlası ürünlerini sattığı ve Türkiye’de de oldukça popüler bir hale gelen Letgo uygulaması dolmuş konusunda da yardımcınız olabilir. Öyle ki bazen dolmuşlarını devretmek isteyen insanlar, Letgo’yu tercih edebiliyor ve böylece kısıtlı sayıda da olsa iyi bir piyasa oluşabiliyor.

5- Araba

Türkiye pazarın faaliyet gösteren önemli ikinci el sitelerinden olan araba, birebir satılık dolmuş hizmeti sunmuyor olsa da ticari araçlar kategorisinde altında dolmuş olarak kullanılabilecek araçları sizlere sunuyor. Uzun dönemdir faaliyet gösteren site sıklıkla tercih ediliyor.