Deva Ağrı Kremi

 Deva Ağrı Kremi

                Biyolojik olarak oluşan çeşitli rahatsızlıkların en büyük sebeplerinden biri ise yaşanılan coğrafi alan, iş hayatı, sosyal yaşam ve ev hayatıdır. Yaşanılan yerin kışın sıcak olması vücutta oluşabilecek çeşitli rahatsızlıkların önüne geçer. Deva ağrı kremi insan fiziğine ve uygulanan yüzeyine herhangi bir rahatsızlık vermeden ağrıları geçirir. Kremin kullanımı, ağrıların şiddetine göre günde bir ve ya iki kez doğru zamanlarda uygulanmalıdır. Soğuk bir coğrafi bölgede yaşıyor ve çalışıyorsanız, ürün kullanıldıktan sonra bölgeyi soğuğa karşı muhafaza edecek bir şey ile sarılmalıdır. Ürün kullanımı masaj yapılarak uygulanırsa etkisi daha da artar ve olumlu sonuçlar verir. Ürünün bölgesel yüzeye uygulanması ile birlikte çeşitli tıbbi ağrı kesici ilaçlar kullanılmaması önerilir. Kullanımı halinde iki üründe olumlu ve ya olumsuz sonuçlar göstermez.

Ağrı Kreminin Yapısı

                İçerisinde çeşitli bitkisel özler, antitoksidantlar ve insan vücuduna yarar sağlayan biyolojik organizmalar bulunan çörek otu kremi sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Sürekli ve sabırlı kullanımı sonucunda uygulanan yüzeye sağlıklı sonuçlar verir. Günde bir kaç kez kullanımı önerilir. Ürünün yüzeye tamamen emdirilene kadar eller ile masaj dâhilinde yapılması etkili sonuçlar verir.

Kremin Etki Süresi

                Krem kullanımından itibaren yarım saat sonrasında uygulanan ürün etkisini göstermeye başlar. Ekvator kremi kullanımı sürekli hale geldiği zaman kronikleşmiş ağrılar kalıcı olarak geçer. Ürün kullanımı ağrıların şiddetine göre ayarlanmalı, uygulanan yüzeyin daima steril kalmasına olanak verilmelidir.http://www.devaagrikremi.gen.tr/nasil-kullanilir sayfasını ziyaret ederek ürünler nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.