Crop Top Modelleri

Crop Top Modelleri

Dönemimizin en büyük trendi, sokaklarda kadınların üstünde en fazla görmeye başladığımız kıyafetlerden biri crop top . Moda algımızın değişmesi, eski dönem stillerinin günümüze geri dönmesi ile, kısa bluz olarak da tanımlayabileceğimiz eşsiz tasarımlar, geniş ya da dar kesimleri, rengarenk pastel tonlarıyla her yaş grubundan kadının büyük ilgisini çekiyor.

Crop Top Nasıl Kombinlenir?

En büyük kolaylık, her tarza uygun bir model bulabilmemizle başlıyor. Danteller, büzgüler, fitilli kumaşlar bazen de en çok lazım olan basic penye tek renk çeşitler. Sokak stilinde en fazla paçaları lastikli eşofman modellerinin üzerinde görüyoruz crop top’ları. Büzgülü modeller yüksek bel jeanler ile, danteller eteklerle mükemmel bir uyum yakalıyor. Fitilli parçalar ise renk uyumu yakaladıktan sonra altınıza giyeceğiniz her parçaya ayak uyduruyor.

Crop Top Fiyatları

Böylesine trend olan ve her çeşidiyle göz kamaştıran parçalarda hepimiz karar vermekte zorlanıyor, dolabımızda ki çoğu kıyafetle uyumu yakalayabilecek birkaç parçaya sahip olmak istiyoruz. Bu noktada modelin güzelliği kadar fiyatı da önem kazanıyor. Dilvin bu sezon en şık modellerini bizler için çok uygun fiyatlarla sunuyor. Crop top modellerine bakmak için https://www.dilvin.com.tr/crop-top sayfayı göz atarak, bütçe dostu bir alışverişin keyfini çıkarabilir, tarzınızı taçlandırabilirsiniz.