Bu Telefon Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak: Huawei P20

Bu Telefon Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak: Huawei P20

 

Huawei P20 ile kullanıcıları teknolojiyi sonuna kadar kullanıp birçok yeniliği keşfediyor. Sizin için cimri.com üzerinden Huawei P20 akıllı cep telefonu modelini inceledik. İşte genel özellikleri ile Huawei P20…

IPS Ekran ile Canlı Renkler

Çoğu zaman cep telefonlarında ekran çözünürlüğünün yanı sıra canlı renk ararız. Özellikle renkleringerçek tonuna ulaşmak bazı zamanlar zor olabiliyor. Huawei P20’de yer alan IPS ekran sayesinde renkler daha parlak ve canlı gözüküyor. Göze en yakın renk tonunu sağlayan IPS ekran özelliği telefonu diğer muadillerinden ayırıp ön plana çıkarıyor. Huawei P20 cep telefonunda aynı zamanda ekran boyutu 5.8 inç olarak tasarlanmıştır. Geniş bir ekran kullanımına sahip olan bu cihaz, kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Hem video hem de fotoğraf kalitesi olarak telefon oldukça verimli bir şekilde çalışıyor. 12 megapiksel kamerası ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca bu telefonun otomatik odaklama özelliği de mevcuttur. Bu sayede istediğiniz objeyi, uzaktan ya da yakından çekebilir ve o anı hatıra olarak saklayabilirsiniz. 16 milyon renk sayısı ile ekran çözünürlüğü 1080x2244 olarak belirlenmiştir. FHD özelliğine sahip olan cihazda yüksek çözünürlükte video izleyebilirsiniz. Aynı zamanda dış tasarımda yer alan çizilmeye dirençli cam, telefonu dış etkenlerden korur.

Hızlı Şarj Ederek Zaman Kazanın!

Bazı durumlarda cep telefonunu şarj etmek için vakit bulamayabiliriz. Bu gibi zamanlarda hızlı şarj özelliği olan bir cep telefonu kısa sürede cihazın şarj edilmesini sağlar ve size vakit kazandırır. Hızlı şarj özelliği bulunan Huawei P20 cep telefonu USB kablosu sayesinde her yerde şarj edilebilir. Ayrıca bu telefonda 3400 mAh batarya kapasitesi mevcuttur. Böylelikle Huawei P20’yi uzun saatler boyunca dolu bir batarya ile kullanabilir ve konuşma yapabilirsiniz. Ayrıca oyun ya da video gibi uygulamaları çalıştırırken batarya performanslı bir şekilde kendini ön plana çıkarır. Hızlı şarj özelliğinin yanı sıra cihazın şarj gücü 22.5 W olarak tasarlanmıştır. Böylelikle batarya güçlü bir şekilde telefonun çalışmasını sağlar. Lityum malzemesinden üretilen batarya dayanıklıdır ve sıcağa karşı dirençlidir. Yüksek bir işlemciye sahip olduğu için batarya ısınma yapmaz ve telefon zorlanmadan çalışabilir. Cihaz üzerinde yer alan her bir parça, en iyi şekilde işlevini yerine getirir. Aynı zamanda birkaç dakikada Huawei P20 şarj edilebilir. Cihaz açıkken şarj dolumu yapılabilir ve batarya dolduktan sonra direkt telefon kullanılabilir.

Ucuz ve Ekonomik Bir Telefon

Huawei P20 fiyatı itibari ile her bütçeye hitap eden bir telefon olma özelliği taşıyor. Birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcılara geniş seçenekler sunan bu cihaz ucuz ve ekonomiktir. Yüksek çözünürlükte bir ekrana sahip olması ve güçlü bir işlemciyi barındırması cihazı cazip hale getiriyor. Ergonomik boyutlarda tasarlanan Huawei P20 kolay bir şekilde satın alınabilir. İsterseniz en yakın satış noktalarından ya da dilerseniz internet üzerinden bu cihazları temin edebilirsiniz. Huawei P20 kullanıcılarının yaptıkları yorumlarda cihazın yüksek performansa sahip olduğu belirtilmiştir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bu cihazın temizliğini pratik bir şekidle yapabilirsiniz. Bir bez yardımı ile telefonun ekranını silebilir ya da kılıfını çıkararak genel bir temizlik yapabilirsiniz. Huawei P20 ekstra bakım gerektirmediği için size masraf çıkarmaz. Böylelikle cihazı tasarruflu bir şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz bu cihazı süsleyebilir ve kendi istekleriniz doğrultusunda farklı renklerde kılıf satın alabilirsiniz. Ayrıca özel günlerde bu telefonu istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz.