Beşiktaş'ta Hugo Transferi Zora Girdi

Beşiktaş'ta Hugo Transferi Zora Girdi
Beşiktaş'ta Hugo Transferi Zora Girdi

 

Transfer çalışmalarında oldukça titiz davranan Beşiktaş daha önce büyük oranda anlaştığı Brezilyalı futbolcudan gelen olumsuz haberler sarsıldı.

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın takımında görmeyi çok istediği Vitor Hugo transferi konusunda büyük yol kat etmiş ve bu transferdi kısa bir sürede duyurmayı planlıyordu. Fakat bugün bu konuda yaşanan gelişmeler Beşiktaş yönetiminde şok etkisi yarattığı görülüyor. Daha öncesinden kiralık olarak oyuncu ve kulübü Fiorentina ile anlaşmaya varan Beşiktaş yönetimi, son anda sürpriz bir takımın devreye girmesiyle transfer konusunda geri plana düştüğü ifade ediliyor. 1xbet ile bu transfer ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Son Karar Verilmedi

Transfer stratejinde öncelik olarak defans hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Abdullah Avcı’nın ısrarla istemesi dolayısı ile rotayı Fiorentina forması giyen 28 yaşındaki Vitor Hugo'ya doğru yöneltmişti İtalya'da Fiorentina forması terleten Brezilyalı futbolcuyu kiralık olarak transfer etme noktasında çok büyük yol kat eden ve kısa süre zarfında bu transferi açıklamayı planlayan Beşiktaş yönetimi Brezilya'dan gelen haberle büyük şok yaşadı. 1xbet mobil ile cep telefonunuzdan bu transfer ile ilgili en güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Palmerias Devreye Girdi

Oyuncunun eski kulübü son anda devreye girerek Fiorentina’ya 5,5 milyon Euro teklif ettiği ifade ediliyor. Oyuncunun da kararını değiştirerek ülkesinde futbola devam etmeye daha yakın olduğu bu sebeple tercihinin Palmerias olduğu iddia ediliyor. Bu haberler karşısında Beşiktaş yönetimi beklemeye geçtiği ve çıkan sonuca göre hareket edeceği konuşuluyor. Onebahis ile birlikte Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri sezon boyunca takip edebilirsiniz.