Bayan Kol Saatinde Rose Dönemi

Bayan Kol Saatinde Rose Dönemi

Bayan Saatleri

İş hayatında, günlük hayatta ve özel gün ve gecelerde bayanların kıyafetleri için en çok tercih ettikleri aksesuar saattir. Her tarz giyime göre farklı modeli bulunan bayan saatleri farklı tasarımları ile en güzel hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde bayanlara alınabilecek en kullanılabilir ve bayanların hoşuna gidecek olanhediye kol saatidir.

Bayan Kol Saatinde Rose Dönemi

Altın ve altın kaplama bayan saatleri her dönmede kullanılan ve talep edilen modeller olsa da son dyneme rose altın saat modelleri daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Pembe renk tonunda olan rose rengin altın ve altın kaplama modelleri olan saatler hem spor hem klasik modeller ile uyumludur. Rose saatleri bayanlar altın ya da rose bilekliklerle de kombin ederek farklı bir tarz yaratmaktadırlar.

Bayan Kol Saati Seti

Kol saatinin kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuar olmasıyla beraber kol saatini kolye, küpe gibi aksesuarlar ile takım yapan kol saati setleri de tasarlanmaktadır. Kol saatinin modeli ile birbirini tamamlayan modellerde bileklik, küpe ve kolye bulunmakta ve takım olarak satılmaktadır. Düğünlerde, nişanlarda gelinlere takı olarak da bayan kol saati seti hediye olarak takılmaktadır. Saatin kayış kısmı ile aynı desende olan küpe, bileklik ve kolye kombininin yanı sıra takılıp çıkarılabilen saat kayışı setleri bulunmaktadır. Farklı saat kayışları ile aynı saatin kayışı değiştirilip farklı saat modelleri elde edilebilmekte ve kullanılmaktadır. https://www.konyalisaat.com.tr/kadin-saatleri sayfası sizleri yeni nesil bayan kol saatleriyle buluşturuyor.