Atlı Spor Külübü ve Binicilik Kulübü Tekirdağ Çorlu'da Olimpos Atlı Spor Kulübü

Atlı Spor Külübü ve Binicilik Kulübü Tekirdağ Çorlu'da Olimpos Atlı Spor Kulübü
Olimpos Atlı spor Kulübü, Tekirdağ İl sınırı içinde Çorlu'ya 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çorlu Sivil Havalimanı'na 5 dk mesafesinde bulunan Olimpos atlı spor kulübü, at yetiştiriciliği ve at atışı faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Olimpos atlı spor kulübü, binicilik eğitimleri at binme tur programları sunmaktadır. Çiftliğimizde, İngiliz ve Avrupa atları bulunmaktadır. Profesyonel at eğitmenliği ve profesyonel binicilik eğitimleri verilmektedir. Dışarıya pansiyoner hara hizmeti ve at satışları gerçekleştirilmektedir. İngiliz atları, çocuklar için Ponny atları ile biniş turlarına katılabilir, müsabakalara hazırlanma özel dersleri ile Olimpos atlı spor kulübü deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Olimpos İle Dünya Evine Girin

Olimpos atlı spor kulübü hizmetlerinden biri de kır düğünü ve kır nikahı organizasyonudur. Beyaz Bahçe teması ile yeşil doğası ve özgürce koşan atları arasında kurulu özel alanda düğün ve nikah merasimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düğün, sünnet düğünü, nişan, nikah, doğum günü kutlamaları, sevgililer günü, Ramazan programı toplu davetleri, konser, kokteyl, festival gibi özel konulu tüm organizasyonlara hizmet sağlanmaktadır. Olimpos atlı spor kulübü, kır bahçesi ve Beyaz Bahçesi ile özel tasarlanarak, kişisel konseptinize uygun nitelikte, düğün pisti, gelin yolu ve takları, yürüyüş yolu, fotoğraf çekim alanı, kokteyl alanı gibi her alan, özel olarak dekore edilmekte ve seçenekli menüleriyle, kır düğününüze en özel şekilde hizmet sağlıyoruz.

Olimpos At Çiftliğinde Çiftlik Kahvaltısını Tadın

Olimpos binicilik kulübü, açık büfe kahvaltı, açık büfe restoran seçenekleri ile geleneksel ve seçkin mutfağını sunmaktadır. Olimpos Kır Bahçesi Cafe, Olimpos Kış Restorant ile yaz- kış kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Kış restoranı ile yeni dekore edilmiş ve şömine keyfi sunan restoranı ile özel gün ve kutlamalarınızda hizmet sağlamaktadır. Olimpos açık alan kafesi ile çiftlik kahvaltısı, çocuk kahvaltı menüsü sunmaktadır. Ramazan aylarında seçenekli menüleri ile iftar menüleri hazırlayan Olimpos Atlı Spor Kulübü, canlı müzik şöleni ile eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmenizi sağlamaktadır.

Olimpos Atlı Spor Kulübünde Şaha Kalkın

4 yaş itibari ile çocuk ve yetişkin her kişiye, özel binicilik eğitimleri verilmektedir. İngiliz ve Avrupa atları ile profesyonel, engel atlama, amatör binicilik ve yarışlara hazırlık kategorilerinde Olimpos atlı spor kulübü profesyonel eğitim vermektedir. At binme turlarına katılabilir, profesyonel eğitmenlerle çalışarak at binmenin keyfine varabilirsiniz. Olimpos'la at tutkunuz artacak ve profesyonel binicilik statüsünde şaha kalkacaksınız. Eğitmenler, eğitim içerikleri ve fiyatlar için http://www.olimposatlisporkulubu.com/ sayfasını ziyaret ediniz.