Ameliyatsız Lazerle Vajina Daraltma İşlemi

 Ameliyatsız Lazerle Vajina Daraltma İşlemi

 

            Vajinan belirtilen sebeplerden dolayı şeklinin bozulması hem sağlık problemlerine yol açmakta hem de estetik kaygı duyulmasına neden olmaktadır. Bu tür sorunlar ile karşılaşan kadınlar, vajina daraltma tedavisi için merkezimize başvuruda bulunabilirler. Tüm tedavi süreci uzman Dr. Onur PARLAK tarafından takip edilmektedir.

 

 Vajina Daraltma İşlemi Sonrasında Ortadan Kalkacak Sorunlar

 

            Vajinanın kaslarının gücünü yitirmesi, belli başlı sorunların yaşanmasını beraberinde getirir. Bu sorunlar arasında idrar kaçırma, cinsel yaşamda yetersizlik hissedilmesi, estetik görüntünün kaybedilmesi, akıntı yaşanması gösterilebilir. Ameliyat gerekmeksizin gerçekleştirilen lazerle vajina daraltma işlemi sonrasında, tüm bu şikayetler giderilmiş olacaktır. Vajina daraltma işlemi sonrasında;

 

 - Tayt, bikini veya dar pantolon giyildiğinde duyulan rahatsızlık

 -Vajinadan gelen kokulu veya kokusuz akıntı

 -Cinsel hayatta yaşanan sorunlar

 -Cinsen organın görüntüsünden rahatsızlık duyma

 -İdrar tutamama sorunları ortadan kalkmış olacaktır.

 

 Vajina Daraltma İşlemi Hakkında Merak Edilenler

 

            İşlem hakkında merak edilen soruların başında, işlemin ne kadar sürdüğü gelmektedir. İşlem için yarım saat ile bir saat arasında bir süre yeterli olacaktır. Herhangi bir riski bulunup bulunmadığı merak konusu. Cerrahi işlem uygulanmadığı için vajinanızda kesik veya dikiş olmayacaktır. Bu da bir enfeksiyon ve kanama riskini ortadan kaldırmaktadır. Lazerle iç ve dış dudak estetiği işlemi ağrısız ve acısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İyileşme süresi ise bir gündür. İşlem sonrasında kısa süre içerisinde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Seans süresi ise bir ile iki arasında değişmektedir.

 

            Vajinan durumuna, hastanın yaşına ve şikayetlerine göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Fakat genel olarak tek uygulama ile istenilen sonuç alınmaktadır. İşlem sonrasında cinsel ilişkiye girmek için ne kadar beklenmesi gerektiği, diğer merak edilen sorular arasında yerini alıyor. İlişkiye girmek için en az bir hafta geçmesi gerekmektedir. İşlem sonrasın hastaları neler beklediği de merak edilen sorular arasında bulunuyor. Lazerle vajinan daraltılmasının ardından, vajina bölgesinde hafif kızarıklık veya pembelik görülebilir. Aynı zamanda akıntınız da olabilir. Ancak bu etkiler kısa süre içerisinde geçecektir.

 

Dr Onur PARLAK ‘a Vajina Darltma, Vajina Daraltma Fiyatları gibi konularda danışmak içi sizleri http://www.dronurparlak.com/genital-estetik-operasyonlari/ sayfasına bekliyoruz.