Kasımpaşa - Galatasaray maçı (Canlı Anlatımı) - Radyo dinle

Yayınlanma Tarihi 2013-01-18 20:48:40Kasimpasa ile Galatasaray, Super Lig 2012-2013 sezonu 18. hafta açilis maçında karşılaşıyor. Maçın skoru: Kasımpaşa 2-1 Galatasaray

Süper Lig 2012-2013 sezonu 18. hafta açılış karşılaşmasında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Galatasaray ve Kasımpaşa karşı karşıya geliyor.
Galatasaray kalede Muslera, savunmada; Sabri, Dany, Semih, Riera, orta sahada; Hamit, Melo, Selçuk, Emre Çolak forvette ise Burak Yılmaz ve Elmander 11'i ile sahaya çıkacak.
Kasımpaşa ise karşılaşmaya kalede Isaksson, savunmada; Abdurrahman, Yalçın, Elyasa, Barış orta alanda; Viudez, Ernst, Ibricic, Sarmov, Özer forvette ise Uche 11'i ile başlıyor.
MAÇIN ÖNEMLİ ANLARI:
-Galatasaray 17. dakikada Elmander'in attığı gol ile 1-0 öne geçti. Hamit ceza sahası dışından kaleye vurdu ve altıpas içinde Elmander topa dokunarak ağlarla buluşturdu.
-Kasımpaşa 28. dakikada Ibricic'in attığı golle 1-1'lik eşitliği sağladı. Ibricic sol kanattan topla ceza sahası önüne geldi yerden köşeye sert vurdu ve top kaleci Muslera'nın uzanmasına rağmen ağlarla buluştu.
Maçın skoru: Kasımpaşa 2-1 Galatasaray...

90 Dk. 4. Hakem Mustafa Öğretmenoğlu maçın sonuna en az 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
88 Dk. Kasımpaşa atağında Adem sol kanattan topla ilerlemek istedi ama Sabri araya girerek topu uzaklaştırdı.
87 Dk. Galatasaray'da Emre Çolak sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Isaksson çıkarak topu uzaklaştırdı.
85 Dk. Galatasaray atağında Dany orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
83 Dk. Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
81 Dk. Kasımpaşa'da Ernst hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
75 Dk. Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Tabare topla ceza sahası içine girdi kaleci ile karşı karşıya şutunu vurdu ama top direğin dibinden auta çıktı.
74 Dk. Kasımpaşa atağında Tabare sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Semih topu kornere gönderdi.
73 Dk. Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Melo Giren oyuncu 35 numarayla Yekta
72 Dk. Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Özer sağ korner çizgisi yanından içeriye girdi arkaya yerden oynadı, Tabare altıpas önünde bomboş pozisyonda kaleye vurdu ve Dany'e çarpan top uzaklaştı.
71 Dk. Galatasaray atağında Burak Yılmaz ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
70 Dk. Galatasaray'da Yekta birazdan oyuna girecek.
69 Dk. Galatasaray atağında Semih topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.
67 Dk. Kasımpaşa'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 28 numarayla Ibricic Giren oyuncu 10 numarayla Adem Büyük
65 Dk. Galatasaray atağında Aydın sağ korner çizgisi yanında yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
63 Dk. Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 9 numarayla Elmander Giren oyuncu 19 numarayla Umut
61 Dk. Galatasaray'da Selçuk sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
60 Dk. Galatasaray gole çok yaklaştı. Riera sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Elmander yükseldi kafayı vurdu ama top az farkla yandan auta çıktı.
59 Dk. Galatasaray atağında Riera sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Elmander'den seken topu uzaklaştırdı.
58 Dk. Kasımpaşa atağında Özer sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
57 Dk. Kasımpaşa'da Ibricic hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
56 Dk. Kasımpaşa atağında Tabare topla ceza sahası içine girmek istedi ama Dany araya girerek topu uzaklaştırdı.


54 Dk. Galatasaray'da Emre Çolak ofsayt pozisyonunda kaldı.
52 Dk. Galatasaray atağında Elmander sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
50 Dk. GOOOOOLLLLL!!!!! Kasımpaşa Tabare'nin attığı gol ile 2-1 öne geçiyor.Tabare sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi, uzak köşeye sert vurdu ve top ağlarla buluştu.
50 Dk. GOOOOOLLLLL!!!!! Kasımpaşa Tabare'nin attığı gol ile 2-1 öne geçiyor.
49 Dk. Galatasaray atağında Aydın sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
47 Dk. Kasımpaşa atağında Uche sol çaprazdan kaleye vurdu ama top auta çıktı.
46 Dk. Galatasaray ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 4 numarayla Hamit Giren oyuncu 7 numarayla Aydın Yılmaz
46 Dk. Kasımpaşa hakem Bülent Yıldırım'ın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45 Dk. Hakem Bülent Yıldırım ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 1-1 Beraberlikle sona eriyor.
44 Dk. Galatasaray'da Selçuk sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Burak Yılmaz kafayı vurdu ama top auta çıktı.
42 Dk. Galatasaray'da Emre Çolak sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Isaksson topu uzaklaştırdı.
41 Dk. Kasımpaşa'da Özer sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
39 Dk. Galatasaray atağında Elmander sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
37 Dk. Kasımpaşa atağında Özer sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Sabri araya girerek topu kazandı.
35 Dk. Kasımpaşa atağında Uche topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunmaya gelen Melo topu uzaklaştırdı.
33 Dk. Galatasaray atağında Selçuk ceza sahası içine uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.
32 Dk. Galatasaray'da Elmander kaleyi karşıdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı, topu Hamit'e bıraktı, Hamit kaleye sert vurdu ama top baraja çarparak uzaklaştı.
31 Dk. Galatasaray'da Selçuk sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
30 Dk. Kasımpaşa atağında Abdurrahman sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Riera araya girerek topu uzaklaştırdı.
28 Dk. GOOOOOLLLLL!!!!! Kasımpaşa Ibricic'in attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.Ibricic sol kanattan topla ceza sahası önüne geldi yerden köşeye sert vurdu ve top kaleci Muslera'nın uzanmasına rağmen ağlarla buluştu.
26 Dk. Kasımpaşa atağında Uche topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunmada Dany araya girerek topu uzaklaştırdı.
25 Dk. Galatasaray atağında Melo ceza sahası içine atılan topa hareketlendi ama top kaleci Muslera'da kaldı.
23 Dk. Kasımpaşa atağında Yalçın ceza sahası içine uzun oynadı ama savunmada Dany topu uzaklaştırdı.
19 Dk. Galatasaray atağında Burak ceza sahası içine atılan topa hareketlendi ama top kaleci Isaksson'da kaldı.
17 Dk. GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Elmander'in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Hamit ceza sahası dışından kaleye vurdu ve altıpas içinde Elmander topa dokunarak ağlarla buluşturdu.
17 Dk. GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Elmander'in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.
15 Dk. Kasımpaşa atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top Hamit'te kaldı.
14 Dk. Kasımpaşa'da Özer sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
13 Dk. Galatasaray'da Riera rakibi Tabare'ye yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
12 Dk. Galatasaray atağında Elmander ceza sahası içinde topu aldı ama hakem öncesinde topun elle alındığına karar verdi.
10 Dk. Kasımpaşa'da Özer sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
8 Dk. Kasımpaşa atağında Tabare sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Yalçın yükseldi kafayı vurdu ama top auta çıktı.
7 Dk. Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan ceza sahası içine yerden oynadı ama Elmander gelişine vuramayınca savunma topu uzaklaştırdı.
5 Dk. Kasımpaşa atağında Ernst ceza sahası içine uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.
3 Dk. Kasımpaşa atağında Tabare savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.
2 Dk. Galatasaray'da Selçuk İnan kaleye yaklaşık 30 metre mesafeden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye vurdu ama top yandan auta çıktı.
0 Dk. Karşılaşma Galatasaray'dan Elmander'in vuruşuyla başlıyor.
0 Dk. Galatasaray'da Emanuel Eboue Afrika Uluslar Kupası'nda mücadele edeceğinden dolayı Sabri bugün ilk 11'de forma giyecek.
0 Dk. Süper Lig'de bu sezon oynadığı 17 maçta 9 gol atan Kalu Uche 1 gol daha atması halinde Kasımpaşa takımının tarihine geçecek.
0 Dk. Kasımpaşa sezonun 6.haftasında sahasında Fenerbahçe'yi 2-0 yenmişti. Bu maçın ardından Kasımpaşa, sahasında oynadığı 6 maçı kazanamadı.
0 Dk. Galatasaray bu sezon Süper Lig'de 5 kez cuma günü maç oynadı. Oynanan 5 maçta Galatasaray 1 kez kazanırken 2 beraberlik 2 yenilgi aldı.
0 Dk. Galatasaray Fatih Terim yönetiminde daha önce 3 kez (1996-1997, 1999-2000, 2011-2012) devre arasına ilk sırada girdi. Galatasaray bu üç sezonda da şampiyonluğa ulaştı.
0 Dk. Ligin ilk haftasında Türk Telekom Arena Stadında oynanan karşılaşmada Galatasaray, Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etmişti.
0 Dk. Bu karşılaşma ile bugün 2012-2013 sezonun ikinci yarısı başlıyor.
0 Dk. Kasımpaşa, Süper Lig'de Galatasaray ile oynadığı son 5 maçta rakibine mağlup olurken kalesinde 15 gol gördü.
0 Dk. Karşılaşmayı Ankara bölgesinden Bülent Yıldırım yönetecek. Yardımcılıklarını ise Selçuk Kaya ve Asım Yusuf Öz yapacak. 4. hakem ise Mustafa Öğretmenoğlu.
0 Dk. Kasımpaşa ise karşılaşmaya kalede Isaksson, savunmada; Abdurrahman, Yalçın, Elyasa, Barış orta alanda; Viudez, Ernst, Ibricic, Sarmov, Özer forvette ise Uche 11'i ile başlıyor.
0 Dk. Galatasaray kalede Muslera, savunmada; Sabri, Dany, Semih, Riera, orta sahada; Hamit, Melo, Selçuk, Emre Çolak forvette ise Burak Yılmaz ve Elmander 11'i ile sahaya çıkacak.
0 Dk. Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray 33 puanla 1., Kasımpaşa ise 23 puanla 9. sırada bulunuyor.
0 Dk. Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonu 18. hafta açılış karşılaşmasında Recep Tayyip Erdoğan Stadında Galatasaray ve Kasımpaşa karşı karşıya geliyor.

Kaynak : http://www.samanyoluhaber.com/kas%C4%B1mpasa-galatasaray-canli-mac-anlatimi/2914/

Haber Ara