Hollanda Türkiye Maçı Ne Zaman? (Türkiye Estonya Maçı Ne Zaman)

Yayınlanma Tarihi 2012-09-06 23:29:27Hollanda Türkiye Maçı Ne Zaman? (Türkiye Estonya Maçı Ne Zaman), (A) Milli Futbol Takımı'nın 7 Eylül Cuma günü Amsterdam'da Hollanda ve 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile oynayacağı 2014 Dünya Kupası grup eleme maçlarının aday kadrosu açıklandı...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 24 kişilik aday kadroya Fenerbahçe'den 7, Galatasaray'dan 6, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan ise birer oyuncu çağrıldı.

Abdullah Avcı yönetimindeki (A) Milli Takım'ın aday kadrosuna şu futbolcular davet edildi:

Hollanda Türkiye Maçı Ne Zaman? (Türkiye Estonya Maçı Ne Zaman), (A) Milli Futbol Takımı'nın 7 Eylül Cuma günü Amsterdam'da Hollanda ve 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile oynayacağı 2014 Dünya Kupası grup eleme maçlarının aday kadrosu açıklandı...

Bekir İrtegün, Caner Erkin, Egemen Korkmaz, Fehmi Mert Günok, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal (Fenerbahçe), Burak Yılmaz, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Semih Kaya, Umut Bulut, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Cenk Gönen (Beşiktaş), Tolga Zengin (Trabzonspor), Arda Turan, Emre Belözoğlu (Atletico Madrid), Ömer Toprak (Bayer Leverkusen), Gökhan Töre (Rubin Kazan), Nuri Şahin (Liverpool), Sercan Sararer (Greuther Fürth), Mevlüt Erdinç (Rennais), Tunay Torun (Stuttgart), Mehmet Ekici (Werder Bremen)

UEFA elit hakem kategorisinde bulunan Carballo, 2012 Avrupa Şampiyonası'nda da görev aldı.

Carballo'nun bu maçta yardımcılıklarını Roberto Fernandez Alonso ve Juan Carlos Jimenez Yuste yapacak.

David Borbalan Fernandez dördüncü hakem olacak.

Milli Takımımızın gruptaki ilk maçı olan Hollanda-Türkiye karşılaşması 7 Eylül 2012 Cuma akşamı TSİ 21.30'da Amsterdam Arena'da oynanacak.

ESTONYA MAÇINDA POLONYALI HAKEM MARCİN BORSKİ DÜDÜK ÇALACAK
A Milli Futbol Takımı'nın 2014 FIFA Dünya Kupası grup elemesinde İstanbul'da oynayacağı Estonya maçını Polonyalı hakem Marcin Borski yönetecek.

Borski'nin yardımcılıklarını Rafal Rostkowski ve Tomasz Listkiewicz yapacak. Pawel Gil de dördüncü hakem olacak.

Milli Takımımızın, 2012 yılında kendi sahasında oynayacağı ilk resmi maç olan Türkiye-Estonya karşılaşması 11 Eylül 2012 Salı akşamı TSİ 21.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

2012 Avrupa Şampiyonası'nda dördüncü hakem olarak görev yapan Borski, Aralık 2011'deki Beşiktaş - Stoke City maçını da yönetmişti.Haber Ara