01 Kasım 2014 Cumartesi

Konya Net Haber / siyaset/ Ergenekon'da tanıklık yaptı TSK'dan atıldı

Ergenekon'da tanıklık yaptı TSK'dan atıldı

Geçtiğimiz Çarşamba günü üstleri tarafından kendisine “ordudan atıldığı” bilgisi verilen Aygör’ün savunmasının bile alınmadığını iddia ediliyor. Yapılan hukuksuz bir uygulama hakkında...

27 Ekim 2013 Pazar 09:59
Ergenekon'da tanıklık yaptı TSK'dan atıldı
Geçtiğimiz Çarşamba günü üstleri tarafından kendisine “ordudan atıldığı” bilgisi verilen Aygör’ün savunmasının bile alınmadığını iddia ediliyor. Yapılan hukuksuz bir uygulama hakkında bilgi verdiği için ordudan atılan Aygör, idare mahkemesine dava açmaya hazırlanıyor. Aygör’ün 2 aylık bir süre içinde dava açması gerekiyor. Tanıklara baskı yapılıyor iddiası Ergenekon’da tanık sıfatı ile ifade veren bazı muvazzafların görev yaptıkları birimlerde psikolojik baskıya maruz kaldıkları iddia ediliyor. CÇG ile ilgili tanıklık yapan jandarma personellerinin de ordudan atılması için haklarında soruşturma açıldığı öne sürüldü. Bu kişilerden yıldırma amaçlı savunma istenmeye başlandığı ya da farklı gerekçelerle ifadelerinin alındığı belirtiliyor. Aygör’ün ordudan atılması ile CÇG soruşturmasına müdahil olmak isteyen diğer jandarma personeline bir mesaj verildiği öne sürülüyor. "


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Konya Net Haber 'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Online Uçak Bileti Al
Online Otobüs Bileti Al


SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV