26 Ekim 2014 Pazar

Konya Net Haber / magazin/ O Ses Türkiye Erkam Ayda Mosharraf düellosu.!

O Ses Türkiye Erkam Ayda Mosharraf düellosu.!

Erkam ve AYda düellosu Ayda Kazandı. Erkam ilk şarkısı ile büyük beğeni topladı. Salon Erkam Erkam sesleri ile inliyor. Erkam'ın performansı çok beğenildi.

15 Şubat 2013 Cuma 22:23
O Ses Türkiye Erkam Ayda Mosharraf düellosu.!
Erkam ve AYda düellosu Ayda Kazandı.

Erkam ilk şarkısı ile büyük beğeni topladı. Salon Erkam Erkam sesleri ile inliyor. Erkam'ın performansı çok beğenildi.

Sırada Erkam'ın rakibi Ayda var. İki güçlü isim kapışıyor. Erkam mı Ayda mı? Erkam da gitse, Ayda da gitse yazık olacak. İki çetin cevizden biri kırılacak.

Ayda Mosharref büyük yetenek. Final için çaba gösteren Ayda, yine müthiş söylüyor. "Beni benden alırsan seni sana bırakmam." İbrahim Tatlıses şarkısı ile büyülüyor...


Jüri'den İlk Performanslara ilişkin yorumlar:

Hadise: Erkam sahneye çıkınca Hülya'ya baktım...Bugüne kadar sahneye çıkan en karizmatik erkek sensin bence. Çok etkileniyorum ne yapayım, çok karizmatik.

Mustafa Sandal, "Üç dört haftadan beri hatasız oynuyor."

Hadise; "Karizmatik adam, karışma yorumuma. Ayda İbrahim Tatlıses'in bir parçasını okumak yürek ister, özgüven ister. Bunlar sende var, tebrik ediyorum. Tebrikler."

Hülya Avşar: "Ayda resmen şarkıları ezerek ve sonunda da galip çıkarak okuyor. Hani vardır ya şarkıyı döver döver bitirirsin. Ben senin geçen gün okuduğun isyanı bütün gün dinliyorum arabada. Çok başarılısın. Burada aksi birşey söylemek mümkün değil, Erkam, çok yakışıklısın. Sen de nasıl bakacağını öyle iyi biliyorsun ki...O yanağı, o dudağı...Hem bakışlarında hem şarkı söylemenle. Sahneye İbrahim Tatlıses ve Mahsun Kırmızıgül'den sonra yakışıklılıkta beni etkileyen yok. Biz özlüyoruz öyle karizmatik isimleri. Bak bak doyamıyoruz. Ben Ayda mı, Erkam mı seçemiyorum.

Mustafa Sandal: "Ben Ayda'yı geçen sene de çok beğenerek izliyordum. İsyana kadar kendisini yeterince gösteremedi. İsyanda şarkıyı anlayarak okumaya başladı. Hem fiziği, güzelliği ile hem sesi ile çok hoşuma gidiyor. Erkam ise müthiş. Son dört haftadır şarkıları hatasız okuyorsun. Cesaretle şarkılara kendi yorumlarını da sokuyorsun. Sendeki o grafik, koçun olarak beni çok mutlu ediyor. Geri kalan kısmı ile ilgili ben konuşmayım. Sahne karizman, enerjin ile ilgili Hülya Avşar ve Hadise gerekli yorumları yaptılar. Beni her defasında gururlandırıyorsun.

Murat Boz: "Erkam etkilemeyi başarıyor ama Ayda Türkiye için çok özel ve önemli bir ses. Bunun üzerine basa basa söylüyorum. İngilizce söyleyebilen, Türkiye'ye gelmiş, Türkçe şarkıları nağmelerle söyleyen bir ses. Benim takımımda olduğun için gurur duyuyorum. Sonuçta kazanan finale gidecek. Bu ülke şimdi böyle Ayda gibi bir ses kazandı şimdiden."

Erkam ikinci şarkısında da çok başarılı. Eninde Sonunda Benim Olacaksın.. Gül döktüm yollarına!..

Erkam salonu coşturuyor. Ayda salonu coşturuyor...Büyük düello...Erkam mı Aydar Mosharraf mı?

Ayda, Evlerinin Önü Boyalı Direk!..

Göz göz olmuş ciğerlerim kanıyor. Müthiş ses, müthiş kabiliyet. Murat Boz oynayarak Ayda Mosharraf'a eşlik ediyor.

Kaynak : Spothaber.com
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Konya Net Haber 'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Online Uçak Bileti Al
Online Otobüs Bileti Al


EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV