Mustafa Bozkurt O Ses Türkiye Birincisi - O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Performanslarını İzle

Yayınlanma Tarihi 2013-02-20 17:34:41Ekranların sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye yapılan düellolarla final oldu.O Ses Türkiye yarışmasında birinci kim oldu?Peki O Ses Türkiye yarışmasında Ayda mı yoksa Mustafa mı kazandı?O Ses Türkiye'de birinci kim oldu kim kazandı?O Ses Türkiye final gecesi O Ses kim oldu?.O Ses Türkiye finali birincisi Mustafa Bozkurt Şafak Türküsü İzle..

Ekranların sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye büyük finali ile Star Tv ekranlarına veda etti.O Ses türkiye yarışma programı birincisi Mustafa Bozkurt oldu..

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal'ın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında bir çok düello geldi geçti ve en son bölümde finalist belli oldu.O Ses Türkiye'nin birincisi Antepli Ahmet Kaya Mustafa Bozkurt oldu.Yarışmanın 2.si ise Ayda Mosharraf oldu.

O Ses Türkiye'de geçen haftaki bölümde Erkam Aydar Ayda Mosharraf düellosu rüzgarı esmiş düellodan Ayda Mosharraf galip çıkmıştı.Ayda Mosharraf O Ses Türkiye yarışmasında özellikle söylemiş olduğu İsyan şarkısı ile ün salmıştı.

Onur Uğuş, Berkan Taşkın, Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt canlı yayında en iyi performanslarını sergileyerek ve Türkiye"nin en güzel sesi olmak için mücadele verdiler.

Yapılan Sms oylması sonucunda 4'lüden ilk elenen Berkan Taşkın oldu, ikinci oylamada ise Onur Uğuş elendi. Son ikiye kalan Aydan Mosharraf ve Mustafa Bozkurt arasındaki sms oylamasını ise Mustafa Bozkurt kazanarak Türkiye'nin 'O Sesi' oldu...

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Ankara'nın Bağları Şarkısı İçin Tıklayın..!

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Söyle Şarkısı İçin Tıklayın..!

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Hakim Bey Şarkısı İçin Tıklayın..!

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Nerden Bileceksiniz Şarkısı İçin Tıklayın..!

Kaynak:HaberyurdumHaber Ara